Latvijā
Sabiedrība

Vairāki cilvēki ar ķermeņa atdzišanu nonāk slimnīcā 16


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto-Shutterstock

Aizvadītajā diennaktī mediķi snieguši palīdzību vairākiem cilvēkiem, kuriem tika konstatēta ķermeņa atdzišana, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Mediķu palīdzība bija nepieciešama kādam 40 gadus vecam vīrietim Rīgā, kurš tika atrasts ar galvas traumu guļam pieturvietā.

Latgalē palīdzība bijusi nepieciešama kādam 48 gadus vecam vīrietim, kurš tika atrasts alkohola reibumā guļam uz ielas. Ar konstatētu ķermeņa atdzišanu cietušo nogādāja mediķu aprūpē.

Savukārt Vidzemē kāda 79 veca sieviete devusies pēc malkas un iekritusi bedrē, no kuras veselības problēmu dēļ nav spējusi pašas spēkiem izkļūt. Sieviete tika atrasta pēc krietna laika un ar konstatētu ķermeņa atdzišanu nogādāta slimnīcā.

Tāpat mediķi Rīgā snieguši palīdzību kādam 67 gadus vecam vīrietim, kurš ar ķermeņa atdzišanu tika atrasts guļam uz grīdas savā dzīvesvietā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1146 izsaukumiem, no tiem 176 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

LA.lv