×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2016
Drukāt

Vairāki cilvēki gūst apdegumus, mēģinot krāsnis iekurt ar degmaisījumu

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Aizvadītajā diennaktī mediķu palīdzība bijusi nepieciešama vairākiem cilvēkiem, kuri mēģinājuši iekurt krāsnis ar degmaisījumu, aģentūru BNS informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Kurzemē kāds 41 gadu vecs vīrietis mēģinājis aizkurt krāsni ar degmaisījumu, kā rezultātā guvis sejas un kakla apdegumus. Līdzīgā veidā Latgalē cietis kāds 17 gadus vecs jaunietis, kurš krāsni mēģinājis iekurināt ar degšķidrumu, taču apšļakstījis drēbes, gūstot apdegumus vairākās ķermeņa vietās, tostarp apdedzis krūškurvis. Abi cietušie nogādāti slimnīcā.

Latgalē kāda 84 gadus veca sieviete atrasta guļam uz grīdas sadūmotā mājā. Mediķi konstatējuši, ka sieviete guvusi samaņas traucējumus pēc saindēšanās ar tvana gāzi. Cietusī nogādāta slimnīcā.

Savukārt Vidzemē mediķu palīdzība bijusi nepieciešama kādam vīrietim, kurš atrasts guļam ceļmalā ar slapjām drēbēm. Cietušais ilgu laiku atradies uz zemes un kā pats stāstījis, viņu aizķērusi mašīna. Mediķi cietušajam konstatējuši ķermeņa atdzišanu un galvas traumu. Viņš nogādāts slimnīcā.

Aizvadītajā diennaktī ātrās palīdzības mediķi devās 1075 izsaukumos, no kuriem 169 gadījumi saistīti ar gūtām traumām un negadījumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+