Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
15. oktobris, 2016
Drukāt

Vairāki cilvēki gūst apdegumus, mēģinot krāsnis iekurt ar degmaisījumu

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Aizvadītajā diennaktī mediķu palīdzība bijusi nepieciešama vairākiem cilvēkiem, kuri mēģinājuši iekurt krāsnis ar degmaisījumu, aģentūru BNS informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Kurzemē kāds 41 gadu vecs vīrietis mēģinājis aizkurt krāsni ar degmaisījumu, kā rezultātā guvis sejas un kakla apdegumus. Līdzīgā veidā Latgalē cietis kāds 17 gadus vecs jaunietis, kurš krāsni mēģinājis iekurināt ar degšķidrumu, taču apšļakstījis drēbes, gūstot apdegumus vairākās ķermeņa vietās, tostarp apdedzis krūškurvis. Abi cietušie nogādāti slimnīcā.

Latgalē kāda 84 gadus veca sieviete atrasta guļam uz grīdas sadūmotā mājā. Mediķi konstatējuši, ka sieviete guvusi samaņas traucējumus pēc saindēšanās ar tvana gāzi. Cietusī nogādāta slimnīcā.

Savukārt Vidzemē mediķu palīdzība bijusi nepieciešama kādam vīrietim, kurš atrasts guļam ceļmalā ar slapjām drēbēm. Cietušais ilgu laiku atradies uz zemes un kā pats stāstījis, viņu aizķērusi mašīna. Mediķi cietušajam konstatējuši ķermeņa atdzišanu un galvas traumu. Viņš nogādāts slimnīcā.

Aizvadītajā diennaktī ātrās palīdzības mediķi devās 1075 izsaukumos, no kuriem 169 gadījumi saistīti ar gūtām traumām un negadījumiem.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+