×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
14. jūnijs, 2015
Drukāt

Vairāki cilvēki traumējas, veicot ikdienas darbus (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 13.jūnijā, vairākiem cilvēkiem bija nepieciešama medicīniskā palīdzība pēc dažādu traumu gūšanas, veicot ikdienas darbus, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Kāda 59 gadus veca sieviete Kurzemē guvusi plaukstas traumu, strādājot pienotavā. Veicot darbus, sievietes plauksta tikusi kādā mehānismā, radot pirkstu bojājumus.

Plaukstas traumu guvis arī kāds 43 gadus vecs vīrietis Zemgalē, kurš darbojies ar ēveli. Vīrietis ar darbarīku trāpījis sev plaukstā un nogriezis pirkstu.

Mediķu palīdzība sniegta arī kādai 25 gadus vecai sievietei Rīgā, kura guvusi strāvas triecienu. Negadījums noticis, sievietei darbojoties ar veļasmašīnu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēma 1361 izsaukumu, no kuriem 345 saistīti ar traumām.

Kādu 32 gadus vecu vīrieti sestdien sadzēlusi čūska. Ieraugot čūsku uz zemes, vīrietis to paņēmis rokās, un tā iedzēlusi. Cietušais atpazinis, ka viņu sadzēlusi odze. Slimnīcā vīrietim konstatēta alerģiska reakcija, ko izraisījis čūskas dzēliens.

No dzīvojamā nama trešā stāva balkona sestdien Kurzemes reģionā izkritis vīrietis. 24 gadus vecais vīrietis bijis alkohola reibumā. Viņš atspiedies pret balkona margām, taču nav noturējis līdzsvaru un izkritis. Mediķi cietušajam konstatējuši mugurkaula traumu un dažādus ķermeņa sasitumus.

Mediķu palīdzība bija nepieciešama arī kādam 48 gadus vecam vīrietim Zemgalē, kurš, braucot ar velosipēdu, uzkritis uz paša vestas stikla pudeles. Vīrietis braucis ar velosipēdu, rokā turot pudeli. Kritiena brīdī nokritusi un sasitusies arī vestā pudele, uz kuras uzkritis cietušais, gūstot traumas. Vīrietis sagriezis roku, traumējot muskuļus un cīpslas. Vīrietim sniegta mikroķirurga palīdzība.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai tiešām grūti saprast, ka čūskas nedzeļ? Čūskām nav dzeloņu, bet ir zobi. Žēl, ka skolās atcelta dabas mācība.

Draugiem Facebook Twitter Google+