Mobilā versija
+1.2°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
27. februāris, 2015
Drukāt

Vairāki novadi sacentīsies stikla šķirošanā (1)

Foto- LETAFoto- LETA

Vairākos Latvijas novados no 1.marta līdz 31.maijam norisināsies sacensības stikla šķirošanā, informēja apsaimniekošanas uzņēmuma “Eco Baltia grupa” pārstāve Dace Jansone.

Šķirošanā sacentīsies Ādažu un Babītes novadi, kā arī Talsu un Tukuma novadi. Rezultātos tiks ņemts vērā gan šķirotā stikla apjoms publiski pieejamajos konteineros, gan individuālajos stikla šķirošanas konteineros.

Tukuma novadā ir izveidoti vairāk nekā 90 šķirošanas punkti, Talsu novadā – vairāk nekā 70 šķirošanas punkti, Ādažu novadā ir pieejami vairāk nekā 20 stikla šķirošanas konteineri, savukārt Babītes novadā ir izveidoti 11 šķirošanas punkti.

Stikla šķirošanas sacensības starp Ādažu, Babītes, Talsu un Tukuma novadiem tiek rīkotas sadarbībā ar uzņēmumu “Latvijas Zaļais” punkts un novadu domēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kad ieviesīs depozītu uz dzērienu pudelēm un skārdenēm — kā civilizētās valstīs?

Gunti Ulmani bez pases neielaiž Saeimā; eksprezidents apvainojies (12)Bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis nav ielaists Saeimas ēkā, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.
Vēl vesels un spēka gados, bet jau pensijā (16)Politiski neērto ieceri reformēt izdienas pensiju sistēmu esošajā sasaukumā, visticamāk, nekustinās
Draugiem Facebook Twitter Google+