Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
27. februāris, 2015
Drukāt

Vairāki novadi sacentīsies stikla šķirošanā (1)

Foto- LETAFoto- LETA

Vairākos Latvijas novados no 1.marta līdz 31.maijam norisināsies sacensības stikla šķirošanā, informēja apsaimniekošanas uzņēmuma “Eco Baltia grupa” pārstāve Dace Jansone.

Šķirošanā sacentīsies Ādažu un Babītes novadi, kā arī Talsu un Tukuma novadi. Rezultātos tiks ņemts vērā gan šķirotā stikla apjoms publiski pieejamajos konteineros, gan individuālajos stikla šķirošanas konteineros.

Tukuma novadā ir izveidoti vairāk nekā 90 šķirošanas punkti, Talsu novadā – vairāk nekā 70 šķirošanas punkti, Ādažu novadā ir pieejami vairāk nekā 20 stikla šķirošanas konteineri, savukārt Babītes novadā ir izveidoti 11 šķirošanas punkti.

Stikla šķirošanas sacensības starp Ādažu, Babītes, Talsu un Tukuma novadiem tiek rīkotas sadarbībā ar uzņēmumu “Latvijas Zaļais” punkts un novadu domēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kad ieviesīs depozītu uz dzērienu pudelēm un skārdenēm — kā civilizētās valstīs?

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+