Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
26. novembris, 2013
Drukāt

Vairāki restorāni piedāvā segt Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo bēru mielasta tēriņus

Foto: LETAFoto: LETA

Vairāki restorāni piedāvā sniegt atbalstu Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo ģimenēm un nodrošināt bēru mielastu, sedzot daļu vai lielāko daļu no mielasta izmaksām, par Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas piedāvājumu portālu “LA.lv” informēja Rīgas domē.

Šādu piedāvājumu izteikuši Rīgā esošais restorāns “Colombo”, restorāns “Sokrats”, restorāns “Čarlstons”, restorāns “Burkāns”, viesnīcas “Avalon Hotel” restorāns, “Lido”, kā arī Jūrmalas restorāns “Neptūns”.

Rīgas domē informē arī, ka galvaspilsētas pašvaldība turpina pieņemt iesniegumus palīdzības sniegšanai.

Saņemti 57 iesniegumi par vienreizēja pabalsta piešķiršanu stihiskas nelaimes gadījumā, 30 iesniegumi sociālās rehabilitācijas nodrošināšanai, septiņi iesniegumi Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras pabalstiem, kā arī 35 iesniegumi no bojā gājušo tuviniekiem par 10 000 latu kompensāciju un 32 iesniegumi ar lūgumu segt bēru izdevumus.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+