Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Melānija, Imanta
Piektdiena, 18. augusts, 2017
26. novembris, 2013
Drukāt

Vairāki restorāni piedāvā segt Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo bēru mielasta tēriņus

Foto: LETAFoto: LETA

Vairāki restorāni piedāvā sniegt atbalstu Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo ģimenēm un nodrošināt bēru mielastu, sedzot daļu vai lielāko daļu no mielasta izmaksām, par Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas piedāvājumu portālu “LA.lv” informēja Rīgas domē.

Šādu piedāvājumu izteikuši Rīgā esošais restorāns “Colombo”, restorāns “Sokrats”, restorāns “Čarlstons”, restorāns “Burkāns”, viesnīcas “Avalon Hotel” restorāns, “Lido”, kā arī Jūrmalas restorāns “Neptūns”.

Rīgas domē informē arī, ka galvaspilsētas pašvaldība turpina pieņemt iesniegumus palīdzības sniegšanai.

Saņemti 57 iesniegumi par vienreizēja pabalsta piešķiršanu stihiskas nelaimes gadījumā, 30 iesniegumi sociālās rehabilitācijas nodrošināšanai, septiņi iesniegumi Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras pabalstiem, kā arī 35 iesniegumi no bojā gājušo tuviniekiem par 10 000 latu kompensāciju un 32 iesniegumi ar lūgumu segt bēru izdevumus.

Pievienot komentāru

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+