×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
11. novembris, 2017
Drukāt

Vairāki simti cilvēku dodas lāpu gājienā (6)

Foto-LETAFoto-LETA

Vairāki simti cilvēku devās lāpu gājienā no Rīgas Brāļu kapiem līdz Brīvības piemineklim, novēroja aģentūra LETA.

Gājienā piedalījās pārsvarā jauni cilvēki, taču bija arī ģimenes ar maziem bērniem ratiņos. Gandrīz visiem dalībniekiem rokās bija iedegta lāpa vai svecīte.

Daļa pavadīja gājienu, dziedot latviešu dziesmas, taču priekšējā daļā tika nests valsts karogs. Satiksme netika traucēta, jo cilvēki pārvietojās pa ietvi un gājienu regulēja policija.

Lāpu gājiens Rīgā notika no Brāļu kapiem līdz Brīvības piemineklim, kur tika noturēts svētbrīdis un tad pēc tā gājiens turpinājās līdz Latviešu strēlnieku laukumam. Pēc tam notika svinīga uguns plosta palaišana Daugavā.

Līdzīgi lāpu gājieni notiek vairākās Latvijas pilsētās, piemēram, Rēzeknē, Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Jūrmalā, Kuldīgā, Dobelē, Kuldīgā, Talsos, Saldū, Jelgavā un daudzās citās.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. NA nacistu organizētais propagandas pasākums nošpikots visticamāk no viņu dieva fīrera, bet tikpat labi no kukluksklana. kas smieklīgi tad ari krievu laikos lāpu gājieni ar bija cieņā:) jautajums NA kad tad grāmatas sāksit dedzināt?

  2. Salidziot ar Rigas ricibspejigo iedzivotaju skaitu, parsimtu cilveku barins bija galigi niecigs.Es negaju atbalstit kaut kadu patriotizmu,kad ir tadi likumi,kas pielauj nezeligu vienaldzibu par citu cilveku problemam,ko rada mantiskumu salaupijusie un ar vienaldzigu egoistisku sadistisku prieku lauj cilvekus izdzit no vienigajiem majokliem,kas paglabj cilvekus no atmosferas saliem un lietavam,kas ir dzivosanas prieksnoteikums, un lauj no darba atnemot dzivosanas eliksiru-naudu ,ko komunisti nedarija.par paradiem komunisti nelava pat konfiscet gulamos galdu un kreslus,drebes un esanas instrumentusTe un visur citur uz musu planetas , darba nemejem javeido sava materialas izlidzinasanas idiologiska partija un japarnem kontrole par darba devejiem,taisnigu izlidzinosanas likumu pienemsana darba nemeju raditas naudas sadale.

  3. … Polija saskaitits 60 000 patriotu gajiens !!!

    … Cik bus 18.11. ‘Lapu gajiena’ , Riga, Bezabrene, sogad ? Proporcionali, demografiskam stavoklim, vai NA pieaugosam % skaitam virs 10 000 dalibniekiem ka tas bija pagasgad ?!

    … P.S. Turpinosiem Ontuna Mazpusena daleji patiesiem patariem par nozelu paliekot tikai patariem bez kadas jegas … !

  4. Mazpisānu,atkal uz svētkiem no dullenes palaiduši.

Draugiem Facebook Twitter Google+