Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
31. maijs, 2015
Drukāt

Vairāki vīrieši savainojušies ar zāģiem un citām iekārtām

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Pagājušajā diennaktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieku palīdzība bija nepieciešama vairākiem vīriešiem, kuri savainojušies ar zāģiem un citām iekārtām, aģentūrai BNS pastāstīja NMDP pārstāve Ilze Bukša.

Zemgalē 29 gadus vecs vīrietis, griežot ar leņķa slīpmašīnu metālu, plaukstu savainojis ar atlūzu no iekārtas. Ar dziļām brūcēm, muskuļu un cīpslu traumām viņš nogādāts slimnīcā.

Savukārt Vidzemē 51 gadu vecs vīrietis plaukstu savainojis, zāģējot malku.

Plaukstas savainojumus guvis arī 69 gadus vecs vīrietis Zemgalē, kurš, strādājot ar elektrisko ēveli, traumējis plaukstu ar dziļām grieztām brūcēm, kā arī muskuļu un cīpslu traumām.

Zemgalē 33 gadus vecs vīrietis, ieliekot plaukstu zāles pļāvēja mehānismā, guvis plaukstas traumu ar vairāku pirkstu daļēju amputāciju.

Kopumā pagājušajā diennaktī mediķi devās 1122 izsaukumos, no kuriem 275 saistīti ar dažādām traumām.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+