Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
8. maijs, 2015
Drukāt

Rūdīts noziedznieks nogalina sievieti un aprok mežā

Foto - LETAFoto - LETA

Daugavpils novada Medumu pagasta meža masīvā trešdien atrastas 1974. gadā dzimušas sievietes mirstīgās atliekas. Aizdomās par sievietes slepkavību aizturēts 1973. gadā dzimis vīrietis, informē Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldē (LRP).

Policijā klāsta, ka VP LRP pirms nedēļas ziņots par sievietes pazušanu – viņa 2.maijā izgājusi no savas mājas Daugavpils novada Medumu pagastā un kopš tā laika viņas atrašanās vieta nebija zināma.

Policija sāka meklēt sievieti un skaidrot pazušanas apstākļus. Otrdien, 5.maijā, uzsākts kriminālprocess un aizdomās par sievietes nonāvēšanu aizturēts 1973. gadā dzimis vīrieti, kurš pastrādātajā noziegumā atzinās. Viņš iepriekš jau vairākkārt tiesāts, arī par sevišķi bīstamu noziegumu.

Turpinot izmeklēšanu, trešdien, 6.maijā, Daugavpils novada Medumu pagastā atrasts noslepkavotās sievietes līķis, kas bija aprakts meža masīvā.

Noskaidrots, ka aizdomās turamais un cietusī bija savstarpēji pazīstami. Nozieguma izdarīšanas dienā starp viņiem bija izcēlies sadzīviska rakstura konflikts.

Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu. Aizturētais vīrietis ceturtdien apcietināts.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+