Mobilā versija
Brīdinājums -2.8°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
29. jūnijs, 2015
Drukāt

Vairākos Rīgas mikrorajonos iespējami ūdensapgādes traucējumi

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Saistībā ar liela apjoma remontdarbiem Rīgas pilsētas ūdensapgādes tīkla maģistrālajos vados, kas turpināsies līdz 10.jūlijam, tuvāko dienu laikā Berģos un Juglā, kā arī vairākos pieguļošajos Rīgas pilsētas rajonos iespējami ūdensapgādes traucējumi.

Kā aģentūru LETA informēja SIA “Rīgas ūdens” pārstāvji, iespējams pazemināts un/vai nevienmērīgs ūdens spiediens centralizētās ūdensapgādes sistēmā, kā arī ūdens uzduļķošanās.

Remontdarbu laikā tiek slēgti un iztukšoti liela diametra maģistrālie ūdensvadi, kas nepieciešams, lai nomainītu avārijas stāvoklī esošus aizbīdņus.

Lai nebūtu pilnībā jāatslēdz ūdensapgāde patērētājiem, remontdarbu laikā ūdensapgāde tiek nodrošināta ar pieejamām jaudām, kā rezultātā patērētāji daudzviet Berģos, Juglā, Mežciemā, Purvciemā un Pļavniekos izjutīs nepietiekamu spiedienu ūdensvadā, kā arī ūdens plūsmas svārstību izraisītu uzduļķošanos.

Pievienot komentāru

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+