Mobilā versija
+4.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
29. jūnijs, 2015
Drukāt

Vairākos Rīgas mikrorajonos iespējami ūdensapgādes traucējumi

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Saistībā ar liela apjoma remontdarbiem Rīgas pilsētas ūdensapgādes tīkla maģistrālajos vados, kas turpināsies līdz 10.jūlijam, tuvāko dienu laikā Berģos un Juglā, kā arī vairākos pieguļošajos Rīgas pilsētas rajonos iespējami ūdensapgādes traucējumi.

Kā aģentūru LETA informēja SIA “Rīgas ūdens” pārstāvji, iespējams pazemināts un/vai nevienmērīgs ūdens spiediens centralizētās ūdensapgādes sistēmā, kā arī ūdens uzduļķošanās.

Remontdarbu laikā tiek slēgti un iztukšoti liela diametra maģistrālie ūdensvadi, kas nepieciešams, lai nomainītu avārijas stāvoklī esošus aizbīdņus.

Lai nebūtu pilnībā jāatslēdz ūdensapgāde patērētājiem, remontdarbu laikā ūdensapgāde tiek nodrošināta ar pieejamām jaudām, kā rezultātā patērētāji daudzviet Berģos, Juglā, Mežciemā, Purvciemā un Pļavniekos izjutīs nepietiekamu spiedienu ūdensvadā, kā arī ūdens plūsmas svārstību izraisītu uzduļķošanos.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (65)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+