Laukos
Dārzeņi un augļi

Vairākos Rīgas tirdzniecības centros šonedēļ notiks “Rimi gardēžu” bezmaksas degustācijas0

Vairākos Rīgas tirdzniecības centros šonedēļ notiks mazmutirdzniecības veikalu tīkla SIA “Rimi Latvia” gastronomijas ekspertu jeb “Rimi gardēžu” bezmaksas meistarklases un degustācijas, informēja uzņēmumā.

Degustācijās piedalīsies kūku meistare Liene Zemīte un šefpavārs Normunds Baranovskis, kuri stāstīs, kā pagatavot dažādas uzkodas. Vienlaikus pasākumu laikā ikvienam būs iespēja piedalīties gan “Rimi gardēžu”, gan degustācijās piedāvātās produkcijas ražotāju rīkotos konkursos.

“Rimi gardēžu” degustācijas norisināsies ceturtdien, 24.maijā, no plkst.16 līdz plkst.18 tirdzniecības centrā “Damme” esošajā “Rimi”, piektdien, 25.maijā, no plkst.16 līdz plkst.18 tirdzniecības centra “Spice” esošajā “Rimi”, un sestdien, 26.maijā, no plkst.12 līdz plkst.14 tirdzniecības centra “Alfa” esošajā “Rimi”.

Pašlaik “Rimi Latvia” tīklā ir 123 piecu formātu veikali – 32 hipermārketi, 48 lielveikali, 38 “Supernetto” un pieci ātrās iepirkšanās veikali. “Rimi” un “Supernetto” veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.

Kā liecina “Firmas.lv” dati, “Rimi Latvia” 2016.gadā strādāja ar 830,874 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,8% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 17%, sasniedzot 32,079 miljonus eiro.

Kompānijas “Rimi Latvia” vienīgais īpašnieks ir Zviedrijas mazumtirdzniecības koncernam “ICA Group” piederošais “Rimi Baltic”.

LA.lv