×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
2. jūnijs, 2016
Drukāt

Vairākums balsotu par Piebalgu (2)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Andris Piebalgs

Latvijas pilsoņi drīzāk “Vienotības” priekšsēdētāja amatā vēlētos redzēt bijušo Eiropas Savienības (ES) komisāru Andri Piebalgu, liecina pētījumu aģentūras SKDS maijā veiktās aptaujas dati. Ja būtu tāda iespēja, par Piebalgu balsotu 39% respondentu, bet partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieku Edvardu Smiltēnu atbalstītu vien 8% pilsoņu.

Taču liela ir neizlēmušo daļa – 53%. Pētniecības centra SKDS vadītājs Arnis Kaktiņš aptaujas rezultātus skaidroja ar to, ka Piebalgs vairāku gadu laikā guvis plašu atpazīstamību, strādājot gan Latvijā, gan ieņemot nozīmīgus amatus pārējā Eiropā. Smiltēnam tik lielas pieredzes un atpazīstamības neesot, ar ko skaidrojamas arī respondentu atbildes. Lūgts komentēt salīdzinoši lielo neizlēmušo daļu, Kaktiņš to saistīja ar iedzīvotāju vispārējo interesi par politiku Latvijā, kā arī sekošanu “Vienotības” aktualitātēm, kas ne vienmēr ir augsta.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Rakstā uzsvērtā plaša atpazīstamība un pieredze,paši par sevi,nebūt nav vēl tie kritēriji vai rādītāji,pēc kuriem iespējams novērtēt kandidāta,kā vadītāja,piemērotību ieņemamajam amatam! Daudz būtiskāks ir viņa visos šajos amatos paveiktais! To neredzam!! Plaša atpazīstamība,kā mums visiem labi zināms,bieži mēdz būt arī ar negatīvu un pat ļoti negatīvu nozīmi! Šeit varētu uzskaitīt ne tikai daudzu valstu bijušos (un vēl esošos) diktatorus,bet pat pieminēt,piemēram,gangsteru Al Kaponi,kuram arī,bez plašās atpazīstamības,bija bagātīga pieredze!

  2. Dubults neplīst! Atbildēt

    Iesaku abus!

Draugiem Facebook Twitter Google+