×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
23. marts, 2015
Drukāt

Vairākums Saeimas deputātu un darbinieku ir pret smēķētavu slēgšanu parlamenta telpās (5)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Vairākums Saeimas deputātu un darbinieku ir pret smēķētavu slēgšanu parlamenta telpās, aģentūra BNS uzzināja Saeimā.

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas vadītājs Vitālijs Orlovs (“Saskaņa”) vēstulē Saeimas Prezidijam norāda, ka pēc bijušā Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja Valda Zatlera iesnieguma par 60 vienpadsmitās Saeimas deputātu parakstītu apliecinājumu par brīvprātīgu piekrišanu atteikties no smēķēšanas Saeimas telpās un atteikšanos no Saeimā ierīkotajām smēķētavām komisija turpināja šī ierosinājuma izvērtēšanu 12.Saeimā.

Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija februārī sagatavojusi aptaujas anketu ar jautājumiem par Saeimas deputātu un darbinieku attieksmi un viedokli par sešdesmit 11.Saeimas deputātu iesniegumā izteiktajiem priekšlikumiem un nosūtīja to Saeimas Kancelejas direktoram Mārim Steinam ar lūgumu veikt Saeimas deputātu un darbinieku aptauju un savākto datu apkopojumu.

Pēc aptaujas veikšanas noskaidrojies, ka attiecībā uz smēķētavu slēgšanu Jēkaba ielā 11 un Jēkaba ielā 16 “pret” viedokli ir izteikuši lielākā daļa respondentu.

Tomēr atsevišķi deputāti izteikuši negatīvu viedokli par iespējamo smēķētavas ierīkošanu jaunajā Saeimas ēkā Jēkaba ielā 6/8.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Aija,veselības mācības skolotāja Atbildēt

  Kā gan man kā skolotājai pārliecināt skolēnus par smēķēšanas kaitīgumu,ja mūsu valsts augstās amatpersonas smēķēšanu uzskata par normu,nevis netikumisku un sabiedrībai kaitīgu darbību.
  Ar nikotīna sašaurinātiem asinsvadiem produktīva domāšana nav iespējama!!!
  Kungi deputāti,vai arī godprātīgumu Jums ir iznīcinājis nikotīns???

 2. Paldies Zatlera kungam par sakarīgo ierosinājumu. Nost ar smēķēšanu un smēķētājiem!!!
  Tādu netikumisku Saeimu ir jāatlaiž! To var izdarīt arī tauta,nevis tikai prezidents. Nu ko,varbūt sāksim rīkoties un vāksim parakstus Saeimas atlaišanai!

 3. Kārlis,nesmēķētājs Atbildēt

  Vēlēsim tikai nesmēķētājus par deputātiem un jaunajā Saeimas ēkā ierīkot smēķētavas vietā fizisko aktivitāšu zāli-piemēram: pamētāt bumbu grozā un veikt vienkāršus vingojumus asinsrites atjaunošanai ķermenī,nevis vēl to traucēt ar nikotīnu.kurš,kā zināms,sašaurina asinsvadus!!!

 4. Smēķēšana ir netikumiska rīcība. Vai nav absurdi,ka paši deputāti sev atļāvuši rīkoties netikumīgi un vēl nevēlas atteikties no šīs sērgas. Tāpēc jau mums ir tik nesakārtota likumdošana,kas kavē būt tikpat veiksmīgai attīstībā kā Igaunijai,jo ar nikotīna sašaurinātiem asinsvadiem jau grūti padomāt.
  Žurnālisti,lūdzu noskaidrojiet,kā ir ar to pīpēšanu Igaunijas deputātu vidū?Vai tik mēs vismaz šajā netikumā nebūsim viņus apsteiguši???

 5. Anna,ētikas skolotāja Atbildēt

  Kauns Saeimas deputātiem,kuriem jābūt kā paraugam sabiedrībai,bet paši demonstrē vāju gribu un savu atkarību no nikotīna!. Ko gan progresīvu un gaišu mēs varam gaidīt no mūsu valsts Augstākās likumdošanas institūcijas,ja deputāti regulāri bojā savu un līdz ar to arī mūsu veselību,ar savu netikumisko rīcību šķērdējot mūsu naudu savas veselības uzlabošanai,ko paši apzināti bojā.
  Kāds lielisks “paraugs”mūsu jaunajai paaudzei. Ierosinu turpmāk smēķētājus neiekļaut deputātu kandidātu sarakstos!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+