Horoskopi un mistika
Ezoterika

Vairosies neapmierinātība ar sevi un citiem, būs depresīvs noskaņojums: ezotēriskais horoskops septembrim0

Foto: Unsplash

Pirmajā dekādē debesu jumā savstarpēji sasaistās pilnīgi visas Saules sistēmas planētas. Cilvēki būs krietni pārtērējuši naudiņu, sagatavojot bērnus skolai. Skolu sistēmā valdīs vispārējs haoss. Arī saspringtie aspekti starp Veneru, Jupiteru un Neptūnu radīs milzu emocionālās problēmas un pārdzīvojumus. Iespējami alkohola lietošanas gadījumi skolēnu vidū.

Otrajā dekādē Lilita (dēmons – kārdinātājs), sadarbojoties ar Neptūnu, kolektīvās zemapziņas dvēseles dzīlēs pastiprinās ne visai gaišu spēku ietekmi. Narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē var rasties masu nekārtības. Avārijas riski uz ūdeņiem. Arī Marsa un Neptūna kvadrāts līdz 19.septembrim veicinās destruktīvas darbības, traumatiskus apstākļus, un sabiedriskās kārtības uzturētājiem būs darba pilnas rokas. Pilnmēness 14.septembrī līdz ar Merkura un Veneras ieiešanu Svaru zīmē raisīs objektivitāti un iecietības asniņus daudzos prātos, kas savukārt palīdzēs nogludināt TAU-kvadrāta enerģētiskās spriedzes klātbūtnes efektu. Tas sekmēs harmoniju, vēlmi nogludināt asumus. Daudzi centīsies izvairīties no svarīgu lēmumu pieņemšanas, līdz situācija sarežģīsies aizvien krasāk. Šķiet, ka izglītības sistēmas reforma ir drīzāk kļūdaina vai līdz galam nepārdomāta.

Trešajā dekādē Merkura un Veneras saspringtie aspekti ar bargo Saturnu radīs drūmu ainu. Vairosies depresīvs noskaņojums, neapmierinātība ar sevi un citiem. Būs daudzi šķēršļi jaunu ideju, plānu ieviešanai, kaitinās citu uzskati un būs grūtības pārrunu vešanā. Būs grūti nonākt pie kopsaucēja. Mēness mezgli aktualizēs pagātnes un nākotnes tēmas.

28.septembrī Jaunmēness Svaru zīmē, kuras pārvaldniece Venera būs saspringtā aspektā ar Plutonu, un tas ienesīs zināmu disharmoniju emocionālajā sajūtu pasaulē. Daži piedzīvos emocionālo krīzi un šķiršanos, kāds var pazaudēt miļlietiņu. Nav vēlami finansiāli ieguldījumi. Taupiet naudiņu un krājiet Ziemassvētku dāvaniņām.

Nozīmīgākie datumi – 14., 18. un 28.septembris.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdevuma “Ezoterikas un garīguma gadagrāmata 2019″.

Saistītie raksti
LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Daži dzīvi baudīs pilniem malkiem, kas novedīs pie konfliktiem! Horoskopi no 16. līdz 22. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Velti laiku savai veselībai un mājiniekiem! Horoskopi 14.septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Astrologi un numerologi nosauc 10 lietas, ko nedrīkst darīt piektdien, 13.septembrī 6
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Atklāj, ka Siguldas bērnudārzā ēdināšana notikusi nelegāli
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Neatbalsta ārkārtējo situāciju atkritumu apsaimniekošanā Rīgā
37 minūtes
ML
Māra Libeka
Ekonomika
Apgrūtinās bezdarbnieku dzīvi
2 stundas
VK
Valdis Krastiņš
Latvijā
Valdis Krastiņš: Lielbritānijā dzīvojošie tautieši, brauciet mājās!
5 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atbalsta iniciatīvu par nepilsoņu statusa piešķiršanas izbeigšanu bērniem
1 stunda