Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
10. novembris, 2015
Drukāt

Vairot spēkus un stiprināt veselību – Ilūkstē atklāj peldbaseinu

Foto - Andris GrīnbergsFoto - Andris Grīnbergs

Ilūkstes jaunajā peldbaseinā ir četri 25 metrus gari peldēšanas celiņi.

Vakar Ilūkstē svinīgi atklāja jaunuzcelto peldbaseinu, kas ir pašvaldības vairāku gadu lolojums un kalpos ne vien pašu, bet arī vairāku citu Sēlijas novadu, piemēram, Aknīstes, Jēkabpils, Viesītes, iedzīvotāju vajadzībām.

Ilūkstes novada galva Stefans Rāzna uzsvēra, ka ieguvēji būs gan mazie bērni, kas iemācīsies peldēt, gan skolu audzēkņi un jaunieši, kas varēs trenēties un piedalīties dažāda mēroga peldēšanas sacensībās, gan pieaugušie, kam būs lieliska iespēja vairot spēkus un stiprināt veselību. Ilūkstes novada jaunie peldētāji ar saviem ūdens priekšnesumiem apliecināja, ka peldēšanas sporta attīstībai pamats ir jau ielikts, turpmākie panākumi būs atkarīgi no Ilūkstes sporta skolas sporta centra darbinieku komandas profesionalitātes un uzņēmības. Jaunbūve tapusi ar Ilūkstes novada pašvaldības aizņēmuma palīdzību, celtniecības darbus veikuši SIA “Jēkabpils PMK” speciālisti.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (63)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (2)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+