Mobilā versija
+2.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
3. novembris, 2015
Drukāt

Vairoties no sadursmes, Lietuvā apgāzusies Latvijas šofera vadīta autocisterna

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Lietuvā uz autoceļa “Via Baltica” otrdien apgāzusies Latvijas šofera vadīta “Scania” autocisterna, kurā vesta tehniskā eļļa, vēsta portāls “15min.lt”, atsaucoties uz Lietuvas automobilistu savienības informāciju.

Pēc aculiecinieku teiktā, autocisternas vadītājs pamanījis, ka priekšā braucošais vieglais automobilis “Nissan” bremzē un gatavojas neatļautā vietā pagriezties pa kreisi. Vairoties no sadursmes, viņš centies savu mašīnu pēc iespējas griezt pa labi. Par laimi, sadursmi izdevies novērst, citādi vieglais auto būtu sadragāts vai ar milzīgu spēku aizsviests no ceļa.

Taču autocisterna noslīdējusi no ceļa un apgāzusies, tās vadītājs kritienā savainojis galvu. “Nissan” šoferis palicis avārijas vietā gaidīt policiju. Pie cisternas drošības labad dežurē ugunsdzēsēji un vides dienestu darbinieki. Uzņēmums, kam pieder automašīna, no Rīgas izsūtījis citu autocisternu, kurā tiks pārsūknēti tehniskie šķidrumi, kas varētu apdraudēt vidi.

Avārija notikusi “Via Baltica” posmā Kauņa-Marijampole, Kazlu Rūdas pašvaldības teritorijā.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+