Mobilā versija
+5.3°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
26. septembris, 2016
Drukāt

Vairums britu uzņēmumu vadītāju apsver iespēju pārcelt darbību uz citu valsti

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Trīs ceturtdaļas britu kompāniju vadītāju pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) apsver iespēju pārcelt uzņēmuma darbību uz citu valsti, atklāts pirmdien publiskotā aptaujā.

Auditorkompānijas KPMG aptaujā tika noskaidros 100 vadītāju viedoklis. Aptaujātie pārstāv britu kompānijas ar apgrozījumu no 100 miljoniem britu mārciņu (116 miljoni eiro) līdz miljardam mārciņu (1,160 miljardi eiro).

Aptaujā 86% vadītāju pauda pārliecību par viņu vadīto kompāniju izaugsmes iespējamām, bet 69% bija pārliecināti par Lielbritānijas ekonomikas izaugsmes iespējām tuvāko trīs gadu laikā.

Tomēr 76% vadītāju atzina, ka apsver iespēju pārcelt kompānijas galveno mītni vai tās darbību ārpus Lielbritānijas, ņemot vērā 23.jūnijā notikušā referenduma rezultātus.

“Uzņēmumu vadītāji ar plānošanu uz neparedzētām situācijām reaģē uz valdošo nenoteiktību,” norādīja KPMG Lielbritānijas nodaļas vadītājs Saimons Kolinss.

“Vairāk nekā puse uzskata, ka Lielbritānijas spēja veikt darījumus tiks traucēta, līdzko mēs būsim izstājušies [no ES], un tādēļ daudziem vadītājiem ir svarīgi plānot dažādus scenārijus, lai nodrošinātos pret traucējumiem nākotnē,” viņš piebilda.

Vairums uzņēmumu vadītāju kā galveno faktoru darbības turpināšanai Lielbritānijā minēja noteiktību par tirdzniecības noteikumiem.

KPMG norādīja, ka 72% aptaujāto vadītāju balsoja par Lielbritānijas palikšanu ES.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (1)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Kuras izmaiņas likumos būtiski ietekmēs tavu ikdienu 2017. gadā?ALGAS, PABALSTI, PENSIJAS NODOKĻI Saeima pieņēmusi vairākas būtiskas izmaiņas likumos, kas no nākamā gada ietekmēs Latvijas iedzīvotāju ikdienu.
Draugiem Facebook Twitter Google+