Mobilā versija
Brīdinājums +2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
26. septembris, 2016
Drukāt

Vairums britu uzņēmumu vadītāju apsver iespēju pārcelt darbību uz citu valsti

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Trīs ceturtdaļas britu kompāniju vadītāju pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) apsver iespēju pārcelt uzņēmuma darbību uz citu valsti, atklāts pirmdien publiskotā aptaujā.

Auditorkompānijas KPMG aptaujā tika noskaidros 100 vadītāju viedoklis. Aptaujātie pārstāv britu kompānijas ar apgrozījumu no 100 miljoniem britu mārciņu (116 miljoni eiro) līdz miljardam mārciņu (1,160 miljardi eiro).

Aptaujā 86% vadītāju pauda pārliecību par viņu vadīto kompāniju izaugsmes iespējamām, bet 69% bija pārliecināti par Lielbritānijas ekonomikas izaugsmes iespējām tuvāko trīs gadu laikā.

Tomēr 76% vadītāju atzina, ka apsver iespēju pārcelt kompānijas galveno mītni vai tās darbību ārpus Lielbritānijas, ņemot vērā 23.jūnijā notikušā referenduma rezultātus.

“Uzņēmumu vadītāji ar plānošanu uz neparedzētām situācijām reaģē uz valdošo nenoteiktību,” norādīja KPMG Lielbritānijas nodaļas vadītājs Saimons Kolinss.

“Vairāk nekā puse uzskata, ka Lielbritānijas spēja veikt darījumus tiks traucēta, līdzko mēs būsim izstājušies [no ES], un tādēļ daudziem vadītājiem ir svarīgi plānot dažādus scenārijus, lai nodrošinātos pret traucējumiem nākotnē,” viņš piebilda.

Vairums uzņēmumu vadītāju kā galveno faktoru darbības turpināšanai Lielbritānijā minēja noteiktību par tirdzniecības noteikumiem.

KPMG norādīja, ka 72% aptaujāto vadītāju balsoja par Lielbritānijas palikšanu ES.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+