×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
11. septembris, 2012
Drukāt

Vairums iedzīvotāju neatbalsta “Europride” rīkošanu Rīgā

Foto- LETAFoto- LETA

Vairākums jeb 78% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem neatbalsta viena no lielākajiem Eiropas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu pasākumiem – “Europride” – rīkošanu Rīgā, liecina pētījumu aģentūras “TNS” un telekompānijas LNT raidījuma “900 sekundes” veiktais pētījums.

Kā biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “TNS” mārketinga vadītāja Laura Vendele, uz jautājumu “Vai jūs personīgi atbalstāt “Europride” norisi Rīgā?” 57% respondentu izvēlējušies atbildes variantu “noteikti nē” un 21% – atbildes variantu “drīzāk nē”.

Savukārt 15% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem atbalsta “Europride” rīkošanu Rīgā, tostarp 3% respondentu izvēlējušies atbildi “noteikti jā”, savukārt 12% – “drīzāk jā”.

7% aptaujāto nav bijis konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Kā ziņots, Rīga ir ieguvusi tiesības 2015.gadā organizēt vienu no lielākajiem Eiropas valstu lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu un viņu draugu apvienības pasākumiem – “Europride”.

Aptauju pētījumu aģentūra” TNS” veica sadarbībā ar telekompānijas LNT raidījumu “900 sekundes”. Aptauja notika no šī gada 4.septembra līdz 6.septembrim, un tās laikā ar interneta starpniecību visā Latvijā tika aptaujāti 650 ekonomiski aktīvie Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+