×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
21. janvāris, 2018
Drukāt

Vairums iedzīvotāju nespēj novērtēt Maizīša piemērotību SAB vadītāja amatam (3)

Foto - LETAFoto - LETA

SAB direktors Jānis Maizītis.

Nedaudz vairāk nekā puse jeb 51% iedzīvotāju nespēj novērtēt pašreizējā Satversmes aizsardzības biroja (SAB) vadītāja Jāņa Maizīša piemērotību vēl piecus gadus vadīt biroju, liecina pēc raidījuma “LNT Ziņu TOP 10” pasūtījuma tirgus pētījuma uzņēmuma “RAIT” veiktā interneta lietotāju aptauja.

Līdz ar to vairākumam respondentu trūkst informācijas, lai spriestu gan par to, kā esošais dienesta vadītājs ir darījis savu darbu līdz šim, gan to, vai ļaut viņam darboties vēl vienu termiņu. Turklāt 7% aptaujas dalībnieku norāda, ka viņus neinteresē, kurš vada SAB.

Tikmēr ceturtā daļa jeb 25% aptaujāto uzskata, ka Maizītim nevar vēl uz pieciem gadiem uzticēt SAB vadību. Pretējās domās ir gandrīz piektā daļa jeb 17% aptaujāto. Viņi uzskata, ka Latvijas galvenā drošības dienesta šefs savu darbu var turpināt.

Kā ziņots, pašreizējā SAB vadītāja Maizīša pilnvaru termiņš beidzas maijā. Maizītis SAB priekšnieka amatā tika apstiprināts 2013. gada 14. martā, pienākumus viņš sāka pildīt 2. maijā. SAB direktoru ieceļ amatā uz pieciem gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Iedzīvotāji novērtējuši ir daudzus! Bet vai tas ko mainījis?

 2. Velns gar stenderi,atkal mans koments nosūtīts uz DP.Nu un kur tad ir Latvijā,ES,NATO valstī vārda brīvība un cilvēktiesības par ko “cepas” pats Maizītis cien.L.A.? Ieliekat atpakaļ komentu ja neesat VDK maišelnieki.

 3. Maizītis nav piemērots ne ģenerālprokuroram, ne SAB direktora amatam, atvainojos. Nezinu, kādam amatan būtu piemērots.

  Viņš ir labs cilvēks, godīgs un lai atstāj šo amatu un izdomā, kam viņš vēl var kalpot.

  Pietiek viņam pensijas, ar ko iztikt. Strādāt vajag, nu lai lasa lekcijas, kā jau to dara, vismaz būs nodarbe, nevis tā, kā viņš izrīkojās ar citiem, kad bija ģenerālprokurors – kā mīkstmiesis paklausīja Andra Bērziņa pavēlēm, kurš savukārt iedvesmojās no Vairas izteikumiem, ka komunistu laika prokurori neder – viņai negrib stāstīt par pedogfīliju.

  Un tā sagrāva prokuratūru, padzina tos, kuri nepadevās korupcijai un norādījumiem no augšas, neļāva dažiem nostrādāt vēl pus gadu, trīs mēneši, lai sasniegtu izdienas pensiju. Ārā un viss.

  Ne velti viņu sauca par “ābolmaizītis”, jo āboliņa “komandēja parādi”.

Draugiem Facebook Twitter Google+