Sports
Hokejs

Vairums Rīgas “Dinamo” spēlētāju pretendēs uz vietu Latvijas hokeja izlasē0


Ģirts Ankipāns
Ģirts Ankipāns
Foto: Rīgas “Dinamo”

Hokeja klubam Rīgas “Dinamo” šopavasar Latvijas izlasē kā allaž būs plaša pārstāvniecība, sarunā ar “LA” atzina KHL vienības galvenais treneris un ģenerālmenedžeris Ģirts Ankipāns.

“Kristers Gudļevskis, Kristaps Sotnieks, Kristaps Zīle, Uvis Balinskis, Lauris Dārziņš, Mārtiņš Dzierkals, Gunārs Skvorcovs, Vitālijs Pavlovs, Gints Meija, Oskars Batņa, Emīls Ģēģeris, Daniels Bērziņš,” atbildot uz jautājumu, kurus “Dinamo” spēlētājus redzēsim izlasē, sacīja Ankipāns, piebilstot, ka nav skaidrības par Andra Džeriņa iespējām palīdzēt – esot jāgaida ārstu lēmums.

Lauris Dārziņš “LA” precizēja, ka gribētu spēlēt, bet šobrīd tas nav atkarīgs no viņa vien. Plašākus komentārus pagaidām hokejists nevēlējās sniegt. Viņš aizvadīja lielisku sezonu, KHL 62 spēlēs gūstot 44 rezultativitātes punktus (18+26), kas ir atkārtots labākais rādītājs karjerā.

“Nezinu, kurš vēl var pacelt tādu darba apjomu kā Lauris, tik daudzveidīgi nostrādāt – cepuri nost. Viņš ir tādā vecumā, kad ir ļoti svarīgi kaut ko uzvarēt, aiziet no laukuma nevis ar saviem punktiem, bet ar uzvaru,” Dārziņu slavēja Ankipāns, ar kuru plašāku sarunu varēs lasīt pirmdienas laikraksta “Latvijas Avīze” numurā.

Saistītie raksti

Gunārs Skvorcovs pleca traumas dēļ nav spēlējis kopš 1. novembra, bet viņš pretendēs uz vietu izlasē. “Skvorcovs treniņos strādājis ārkārtīgi daudz un fiziski izskatās ļoti labi,” norādīja Ģirts Ankipāns, kurš uzskata, ka, ja izdosies sapulcināt labākos spēkus, valstsvienība pasaules čempionātā būs ļoti konkurētspējīga.

Sezonas izskaņā tādu pašu savainojumu kā Skvorcovs guva Frenks Razgals, līdz ar to viņam šoreiz pasaules čempionāts ies secen. Ģimenes apstākļu dēļ nespēlēs Miķelis Rēdlihs.

Latvijas izlases nometne sāksies 8. aprīlī, bet pasaules čempionātā Slovākijā pirmā spēle būs 11. maijā.

LA.lv