×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
31. jūlijs, 2014
Drukāt

Dziednieks Alvis Ķeviņš: Vajadzīga enerģiju apmaiņa jeb Kāpēc par dziednieka darbu jāmaksā (14)

Foto - Marta PurmaleFoto - Marta Purmale

“Iepriekšējā žurnāla numurā izlasīju par dziednieku Aldi Ķeviņu. Pašai ar šādiem izredzētajiem nav bijis iespējas sastapties, bet, kopš televīzijā skatos Ekstrasensu cīņas, nešaubos, ka parastiem cilvēkiem neaizsniedzama paralēlā pasaule pastāv. Dažiem dota dāvana arī dziedināt. Gribēju uzzināt par Aldi Ķeviņu vairāk un meklēju internetā. Daudzi saka paldies par izveseļošanos, bet citi atgādina, ka par viņa palīdzību dārgi jāmaksā. Manuprāt, tas nav ētiski – ņemt naudu par to, kas ir dāvana no augstākajiem spēkiem. Ko par to saka dziednieks pats?”

Atbild dziednieks Aldis Ķeviņš

“Ar galvu darboties ir grūtāk, nekā strādāt fiziski. Kad sāku nodarboties ar dziedināšanu, naudu neņēmu. Braukāju pa Latviju, un cilvēki stāvēja rindā uz pieņemšanu. Atnāca katrs ar savu problēmu, bet aizgāja veseli. Atceros, dažreiz dienā liku klāt rokas vairāk nekā simt cilvēkiem. Kā savienotajā traukā – kāds paņem labāko, kas manī, bet vietā atstāj savu problēmu. Pamazām sāc justies iztukšots, jo visi dzīvības spēki prom. Zvaigžņu māte sacīja: “Tu tērē dāvanu, kas tev no Augšas ķēniņa un Apakšas ķēniņa.”

Aizvien skaidrāk sapratu: cilvēks slimo tāpēc, ka vārījis ziepes – vienalga, darbos, vārdos vai domās. Visvairāk ar naidu, alkatību, skaudību, šajā vai iepriekšējā dzīvē. Slimība ir karmas zobens, atgādinājums vajadzībai tikt pie skaidrības, kur pieļautas kļūdas, lai nodarījumus labotu. Tad tas būtu ceļš uz izdziedināšanos. Bet vairākums ļaužu sevī rakņāties negrib, vēlas, lai uzrodas kāds labdaris un noņem viņu problēmu. Noņemt neko nevar – dziednieks ieliek otra karmas daļu savējā. Daudziem labdariem pajūk ģimenes, viņi nodzeras, vai smagi slimo vistuvākie. Karmas bulta par iemaisīšanos. Mani skolotāji teikuši: tu dali karmas maizi, tu dali likteni, un tā ir liela atbildība. Pirms uzņemies otra raizes, jāsaprot, kā pats tiksi kārtībā, kā sevi izmazgāsi.

Dziedniekam par to jādomā visu laiku, vienalga, kādas pašattīrīšanās metodes būtu apgūtas. Jāsaprot, ka attiecības starp viņu un palīdzības lūdzēju ir enerģiju apmaiņa – lai labi abiem, jāpanāk līdzsvars. Nauda ir viens no enerģijas veidiem. Tā sniedz gandarījumu, kaut gan dažreiz pat tūkstoš eiro nerada līdzsvaru izlietotajam dzīvības spēku patēriņam. Protams, ir arī citi veidi enerģiju līdzsvara nodrošināšanai. Martiņa, piemēram, savu pacientu tuviniekus sūtīja dārzā rakt zemi, kamēr pati darbojās ar slimnieku. Dažreiz izskatījās jocīgi: viens uztaisa bedri, otrs lāpsto ciet. Arī naudu viņa ņēma. Cita lieta, ka nerausa laicīgās bagātības, bet deva tālāk sev vien zināmiem mērķiem. Daudzus cilvēkus atbalstīja, taču visvairāk ziedoja baznīcu uzturēšanai un remontiem. Zvaigžņu māte nedziedināja, tikai dažreiz izmantojas savas gaišredzības spējas. Dzīvoja ļoti pieticīgi, tomēr viņai bija, ar ko atbalstīt ticības lietas.

Man bijis tā, ka cilvēks par darbu atnes tikai maizes šķēli un speķa gabalu. Nav svarīgs samaksas līdzekļa lielums, bet princips – dots devējam atdodas.

Ir reizes, kad palīdzību atsaku, lai arī cik bagātīgs atalgojums tiktu solīts. Pie manis savulaik vērsās kāda fermas īpašniece. Zināju, ka viņa savu mērķu sasniegšanai dara ļoti nelabas lietas – iejaucas mirušo pasaulē. Par to saņēma vienu brīdinājuma triecienu pēc otra. Vispirms ar nezināmu kaiti saslima un nobeidzās cūkas, tad tuvu cilvēku negaisa laikā saspēra zibens. Taču sieviete tikai turpināja savas nekrietnības. Līdz brīdim, kamēr pati sasirga ar briesmīgu ligu – viss ķermenis noklājās vātīm. Kad es palīdzību atteicu, viņa aizgāja pie cita dziednieka. Kļuva vesela, uzkraujot savu karmas melnumu labdarim.

Esmu dziednieks, bet vairs neesmu labdaris, kaut gan joprojām ir gadījumi, kad palīdzu cilvēkiem bez maksas. Tikai cenšos nelikt klāt rokas, daru to attālināti – internetā vai pa telefonu. Skaties uz sevi no malas! Es tevi pavadīšu pie brīžiem, kad bijis iedomīgs, kad gribēji notikumus sasteigt vai tikt pie kārotā uz citu rēķina. Maini kaut ko dzīvē! Tad izvirzu ultimātu: vai strādāsi ar sevi – priecīgs, laimīgs un pateicīgs, ka esi pasaulē, un tev kļūs labi, vai atsakos darbu ar tevi turpināt. Diemžēl lielākā daļa cilvēku kaut ko savā dzīvē mainīt nav ar mieru.

Labdaris patiesībā dara citiem sliktu, jo atradina līdzcilvēkus no pašizaugsmes. Tas attiecināms ne tikai uz dziedniecību. It visās saskarsmes un sadarbības jomās jābūt enerģijas apmaiņai, kur abu pušu devums ir līdzvērtīgs. Tā ne vienmēr mērāma ar naudu. Es tev sazāģēju malku, bet tu man uzliec kārtīgas pusdienas. Es tev piedāvāju savu talantu griezt matus, stādīt dārzu, labi rakstīt, bet tu kā darba devējs man par to adekvāti samaksā. Jo augstāka kvalitāte, jo lielāka maksa. Līdzsvars. Tiklīdz tas tiek izjaukts, sistēma grūst. Ubags, kurš ar mieru iztikt no plaukstā ieliktiem grašiem, izvirst. Uzskatīdams, ka citiem viņam jādod, nekad no sava stāvokļa laukā netiks. Firma, kurā darbinieki ar mieru, ka ar viņiem nerēķinās, ilgstoši pastāvēt nespēj.

Nedrīkst otram dot, neparādot ceļu, kā saņemties un tikt galā pašam. Zivs un makšķeres princips. Es mācu, kā pašiem sevi izdziedināt. Kā mainīt domāšanu, pieņemot citus lēmumus. Lēmuma pieņemšanas brīdī mainās liktenis. Par to labi pateikts uzrakstā uz pieminekļa kādā Ziemeļvidzemes kapsētā: savu bagātību pirms nāves notērēju pats.”

366_C_logo1

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Labdien !Kurā gadā, Aldi, kļuvi par Alvi ?

 2. Specigs dziednieks!Sirdscilveks!Paldies,Aldi,ka Tu esi!

 3. Smieklīgi-pēc dabsa visi cilvēki ir dziednieki un tas īstenībā ir viegli!
  Dziedināt-spēle ar zemapziņu tici nē hm gribi izskaidrošu kā tas darās pretī vari iedot figu tā būs kā emocija pozitīva negatīva ja pozitīvi reāgēs pozitīva=negatīvi ta negatīva negativu emociju koriģē uz pozitīvo un liec lietā! galvenais ir saprast kā tas notiek ir lietas ko ir tiešām jadara jāvēro jāklausās jāskatās jājūt
  Man ir tikai 23 un man prieks ka esmu sapratis kas ir zemapziņa kas skaitas telepātija maģija un visa šis tā teiksim cilvēkiem nesaprotamās lietas tas ir vienkāršāk par vienkāršu esmu izstāstijis dažiem cilvēkiem pat ne dažiem kas ir kas parādijis bet nu jautājums vai viņi to pielietos dzīvē apzināti liela daļa no Jums to pielieto neapzināti un tad brīnās kas kur kā un kāpēc tā notiek divas lietas kas jāievēro
  seko domām un esi vērīgs ar šo pietiks tas ir visu dziednieku ekstrasensu magu burvju mēdiju prikols neliels viņi to saprata un lieto ja vienīgais nogursts cilvēks iesakumā sekot tam visam līdzi bet nu pēc tam jau ir kā ir savādāk sakot viss notiek smalkajā līmenī domās tā visa ārtstēšana var arī mutiski! bet nu atkal kāds gudrinieks to visu noliegs tikai tāpēc ka saprot ko ši info Jums visiem dod aptiekas ciet veci ļaudis kļūst veseli utt šī pasaule palielam balstīta uz meliem lai tik vairāk sagrābt visu atgadijums no dzīves ar draugu dodos uz veikalu un pretī nāķ omīte ar spieķīti klibo (man bija interesanti paskatīties kas notiks ja es pamēģināšu tā es skaļā balsī pateicu “redz cik omīte ideāli staigā un viņa to dzirdēja un domās pēc tā sakāmā nodomāju to pasū un pateicu domu līmenī jā *un kas notika omīte sāka staigāt kā es un kas notika domās mes visi esam saistīti – sekundes simtdaļa izsaka ļoti daudz pat cilvēka dzīvību un pēc tā mana izteiktā jā domās kāds nodomāja nē un kas notika omīte atkal sāka klibot neizskaidrojami bet fakts) un es pats šito fišku rubiju jau vairāk par pusgadu saprotu uz ko ir spējīga ši domu pasaule lieta cits to nosauks par maģiju cits par dziedniecību kā kurš skatoties kāds redzes loks ir cilvēkam plašs vai šaurs dziļš vai sekls šo pat vari ņemt ka piemēru ja interesē vari trenēties viss ir vienkāršī un tā enerģijas apmaiņa kā izsakās dziednieki varētu teikt ir cīņa starp jā un nē tik vienkāršī ka pat laikam neticās bet diez vai tava neticība Tevi izglābs!!! xe xe xē
  un kas ir šīs piemērs

  • skaidroju tālāk teksts 10 pasaulē bīstamākie vīrusi nav nozīme kā tos sauc Tev tik atliek to dzirdēt noticēt un principā tava smadzene ir inficētā ja tu protams zini ko nozīmē vīruss ja nē tad jau arī satraukties nav par ko ne velti teiciens muļķiem veicas viņi nav tik izglītoti un viņi nezin tik gudrus vārdus un viņi nesaprot ko no viņiem principā grib un viņa kermenis nespēj reaģēt jo viņam nav nepieciešamās info neiesaku darīt kādam pāri jo tas nav labi jo jautājums ir tikai viens VAi Dievs eksistē pastāv tāda elle un paradīze ja jā tad jāsāķ domāt ko es esmu kādam pāri nodarijis un ja esiet kādam pāri nodarijis tad jau iesaku labot kamēr varat ja nē nu tad jau aiziet tēma dalīšana piem tu biji sāpinājis ļoti daudzus cilvēkus un par sodu tu nonāc ellē vai nu gluži pretēji tu esi darijis tikai un vienīgi labu tākā tu varēsi baudīt Paradīzi ir pr ko aizdomaties! un līdz ar to kas notiek valstī varam paskatīties plašākā merogā pasaule notiek karš kāds no tā labums karo cilvēki iet bojā daudz nevainīgu cilvēku un kas pie tā vainīgs iniciātors karam kāpēc viņš pats netaisās karot pa lielam ko es varu pateikt ja ir elle tad jau pa lielam visa pasaule nonāks ellē ja tā nesāks laboties un es nesaku ka esu tur wooow nereāli iegrimis Dievticībā bet varbūt pat vajadzētu! vel viens piemērs jums pašiem iz dzīves noris saruna jūs tur runājat piem
   1 saka :vajadzētu iet uz turieni kas notiek otram cilvēkam galvā viņs uzdod domās jautājumu pirmajam uz kurieni un ta 1atbild otrajam skaļi mājām 2 domās uzdot jautājumu pirmajam KĀPĒC pirmais atbild kā kāpēc jo ir vēls vai nu vienkāršī bez tā kā kāpēc! jo ir vēls! tik vienkārsi ka pat to pamanīt nesanāca bet nu varu tumšās puses arī izstāstīt kā kas darās bet domāju ka labāk man to nevajadzētu darīt
   Es uz zemes gribētu ieviest paradīzi bet nu to būtu izdarīt ļoti grūti ja tādi cilvēki kā es mani atbalstītu tad to varētu izskaidrošu to tulīt grūti tāpēc ka ir bagāti cilvēki kas pa lielam varētu visu pazaudēt jo viņi saprot ka cilvēks rubī fišku un kas notiek panika nemiers stres un ja viņiem ir nauda viņi vel kādu pērkamu cilvēku meģinas nopirkt lai tas ie viņu pusē un iet karā pret tādiem ka es kuram karš nav vajadzīgs tikai miers un kārtība būtu feini ja būtu miers un kārtība kērtība ir domāta to ka visiem visa pietiek visi ir pabaroti un visi dzīvi!
   pastīsimies valsts mēroga lietas kas mums notiek valstī principā valsts ir izpostīta kā iestājāmies ES visu pazaudējām viss mums tika aizslēgts un tas nozīmē ja valstī nekā sava nav mēs neko darīt nevaram nevaram būt paši sev valdnieki mums ir priekš kāda jākalpo un ja pastās papēta tuvāk visus datus tad viss ir redzam ka saimnieki pār pasauli ir tikai nedaudzi un viņi ir bagāti ietekmīgi
   to var salīdzināt kā mafija visi zin kas ir mafija vai ne tā sava skatijumā politiķi politika ir mafija jo tā izdeva likumdošanu un ar kuru koriģē katru no mums mums ir tai japaķļaujas ja nē tad jau pašī zinām sekas kas ar mums notiek ta ir mafija kura pārstāv savas intereses un tas ir dumji izskatās godīgie bet cik nu patiesi viņi ir godīgi es nesaku ka visi ir tur tie negodīgie blēži tas ir tā kā piemeram Artūrs nebūtu no viena lata nomaksājis nodokļūs oij sajuku no eiro laikam pietrūkst man tā lata un VID tevi neliktu mierā kamēr tu tos pāris santīmus nenomaksāsis teiksim nepabarosi godīgo mafiju un kāds edināšanas uznēmuma īpašnieks Raimonds Ungurs; Pits Andersons darbiniekiem izmaksā ap 3 eiro stundā un pēc papīriem viņi saņem minimālo algu un kas notiek Vidiņam pat viņi īsti neinteresē un ko es ieteiktu mainīt valdību pret tādu cilvēku kurš Es esmu patiess, es saku, ko domāju. Un daru ko domāju Un, ja Tu to nevari pieņemt, tad tā nav mana problēma.

   • un ja neticat tad jau zinat kā to varētu pierādīt melu detaktors taču saka taisnību nu ir izņēmuni kā to var apčakarēt nezinu visus bet nu zinu dažus bet nu cilvēku šai pasaulē apčakarēt nav iespējam kā teikts samelot nav iespējam un ja kāds domā ka māk melot tad viņš kļūdas un ja cilvēks domā ka ir tādas lietas kā sakritības tad viņš arī kļūdās un ja viņš domā ka sakritības ir tad lai piepazīstas ar mani un iekrīt šokā minūtes laika būs tā saucamās “daudz daudz sakritības dīīvaini sāks justies” varētu atvērt kādu bizesu šai pasaulē bet saprotu ka kādu tik un tā nāksies apčakarēt pa ja viss pēc papīriem oficiāli tad tas būs cilvēks kurš strādātu pie manis jo biznes ir peļņa un nauda man patīk bet es to ienīstu un ši ir lielisks veids kā ar šo domu štuku tu varī mīļo cilvēciņ noteikt savu nākotni būt savas nākotnes parēģīs un jā kautkā tā ko lai vel pasaku viss iepriekš teiktais ir taisnība netici uzzvani 2689//4753 satiec un es Tev varu izskaidrot parādīt kā tas notiek paeksperementē un sāc dzīvot nevis izdzīvot atvainojos par drukas kļūdām klaviatūrai dažas pogas nestrādā ka punkts un komats un jautājuma zīme! Jauku Jums dzīvīti un jā valdībā ka vienotības partija izsakas Latvijai draudz krīze man tas ļoti kaitina balsot par kadu no vecajām partijām neiesaku nevienu īstenībā mums vajadzētu savādāku valsts struktūru mainīt pret citu izstāties no ES un būt pašiem savas zemes īpašniekiem ja spēli spelē viņi tad kāpēc lai mēs ar to nespēlētu savā labā nevis viņu labā ka izpārdeva LV rūpnīcas kas tās aizvēra tos vajadzētu saukt pie atbildības Mēs iedzīvotāji veidojam valsti nevis simt galvas kas visu tikai mūsu īpašumu tā sakot izspostija skumji uz to skatīties arbūt mēs pa visiem iedzīvotājiem kopā varētu uztaisīt vienreiz stabilu valsti un to tādu noturēt tā kā samelot nav iespejams tad kāpēc nespēlēt šõ spēli kopā netici uzvani es tev nevis pierādīšū bet gan parādīšū kā tas darās!

 4. Kad ir aitas, atrodas arī cirpēji-no pieredzes…

 5. Piekritu Andrim par energijas apmainju – tas ir jautajums arii par sevis veerteeshanu – un tas ir jebkuraa jomaa – vai dziednieciiba, vai jebkura cita darba vieta.. Cilveeks, kursh sniedz konkreetu pakalpojumu – arii dod savu laiku un energiju un ir tikai logiski, ka ir pelniijis sanjemt pretii.. Un jautaajums arii par to, kaadas attieciibas ir ar naudu mums katram pasham – vai gribam maksaat – un kaads tad iznjeemums ir dziednieks? Pat ejot pie psihologa vai aarsta ir jaamaksaa un tas ir tikai normaali!!

 6. Spēcīgs dziednieks… kā jau Zilākalna Martas skolnieks. Ir jāgrib un jāspēj ieklausīties viņa vārdos! ja izdodas, viss sāk nostāties savās vietās.

 7. Tādu izcilu, nesavtīgu dziednieku kā Vanga un Zilākalna Marta ir milzīgs retums, tāpēc uzrodas tādi, kas prot strādāt ar enerģijām un uzskata, ka vienīgā enerģiju apmaiņa ir caur naudu! Tas cilvēciņš ir tik ļoti iegrimis savā materiālajā pasaulē, ka ar Dievišķo viņam nav pilnīgi nekāda sakara. Enerģijas ir dažādas, un ar pa tiesi Dievišķo var strādāt pilnīgi nesavtīgs cilvēks. Es principā neietu pie tāda ekstrasensa, kam ir sava cenu liste, jo man nav vienalga, ar kādā enerģijām viņs strādā. Tā ka katram, protams, ir iespēja izvēlēties…

  • PILNĪBĀ TEV PIEKRĪTU!
   DZIEDNIEKS NEDRĪKST NOTEIKT SAMAKSYU,JA VIŅŠ STRĀDĀ AR dIEVA VĀRDU,BET JA AR VELNU TAD GAN!

Draugiem Facebook Twitter Google+