×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
14. februāris, 2014
Drukāt

Vajadzīgas radikālas pārmaiņas (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Labdien! Izlasīju interviju ar Mārtiņu Bondaru (“LA”, 6.02.), un bažas par mums tikai aug augumā. Dombrovska “laikā” nezin kāpēc bija lielāka drošības sajūta.

Jo vairāk redzu un dzirdu Straujumas kundzi, jo lielāku nepārliecinātību par sevi viņa manī vieš un līdz ar to par visu, kas notiek pašreizējā valdībā.
Ļoti daudz kur piekrītu Bondaram, bet tuvojas vēlēšanas un katrs jau savas spalvas vēlas spodrināt! Bet, ja radikālu pārmaiņu nebūs, tad nespēju iedomāties, kas ar mums notiks. Manuprāt, Bondars varētu būt viens no potenciālajiem reformu nesējiem, lai gan uz pieres nevienam nekas nav rakstīts! Vai mazums piemēru, kad esam smagi vīlušies.
Jau ar eiro ieviešanu – nu nākas pierast pie jaunajām cenām. Tas vēl nav beidzies, cels cenas elektrībai, kam sekos loģisks turpinājums – ­
pārtika būs dārgāka, jo ko gan var saražot bez elektrības? Vienlaikus valdība runā par nabadzības un nevienlīdzības mazināšanu valstī. Taisnība, ka nevienlīdzība un nabadzība ir divi atšķirīgi lielumi!

Man šķiet, ka ir zināma cilvēku kategorija, kas grimst aizvien lielākā nabadzībā. Būtu ļoti vērtīgi, ja kāda kuplāka valdības delegācija pabraukātu pa novadiem – pašvaldībām, skolām, bērnudārziem, sociālajām mājām – un kopā ar sociālajiem darbiniekiem apciemotu maznodrošinātās ģimenes. Aptaujātu cilvēkus, kāpēc viņi dzīvo tā, kā dzīvo. Vai tiešām vainīgs tikai slinkums un nevēlēšanās strādāt? Jā, ne jau visi var būt biznesmeņi, ne jau visiem ir pa spēkam dibināt savas ražotnes. Bet cilvēkiem vajag elementāras darba iespējas un nevajag barot sliņķus ar pabalstiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Sākot jau ar ienākuma nodokli pēc maksātspējas principa,ar vismaz Latvijas 1928.gada 167 latu neapliekamo minimumu un samazinātu pievienotās vērtības nodokli pārtikai-kā visā pasaulē! Dombrovskis pameta valdību,tā arī neieviesis,jau 2010.gadā apsolīto progresīvo ienākuma nodokli,nepanācis pat ministriju parlamentāro sekretāru amatu likvidēšanu! Tā kā viņa vienīgais sasniegums,ja neskaita eiro uzspiešanu tautai bez referenduma rīkošanas,ir 200 000 Latviju pametušie,ekonomiski aktīvie cilvēki,ieskaitot ārstus,skolotājus un “ap 1000 laba ranga zinātniekus.”

Draugiem Facebook Twitter Google+