Mobilā versija
+5.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
24. janvāris, 2014
Drukāt

Dzīvojamās telpas atbrīvošanas pabalstiem vajag 17 miljonus eiro

Foto - LETAFoto - LETA

Dzīvojamās telpas atbrīvošanas pabalsta izmaksāšanai rīdziniekiem nākamgad būtu jāparedz 17 miljoni eiro – 8,5 miljoni no Rīgas domes un tikpat no valsts, liecina Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta apkopotā informācija. Dzīvojamās telpas atbrīvošanas pabalsta saņemšanai Rīgā šā gada 1. janvārī reģistrēta 791 persona vai ģimene. Uz pabalstu var pretendēt tās ģimenes vai personas, kas dzīvo denacionalizētajās vai likumīgajiem īpašniekiem atdotās mājās un ir lietojušas tajās dzīvojamās telpas līdz īpašuma tiesību atjaunošanai, ja ienākumi viena cilvēka ģimenē nepārsniedz 370 eiro mēnesī, bet ģimenē, kurā ir divi vai vairāki cilvēki, ienākumi vienam cilvēkam nepārsniedz 300 eiro mēnesī.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (27)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+