Mobilā versija
-0.5°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
24. janvāris, 2014
Drukāt

Dzīvojamās telpas atbrīvošanas pabalstiem vajag 17 miljonus eiro

Foto - LETAFoto - LETA

Dzīvojamās telpas atbrīvošanas pabalsta izmaksāšanai rīdziniekiem nākamgad būtu jāparedz 17 miljoni eiro – 8,5 miljoni no Rīgas domes un tikpat no valsts, liecina Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta apkopotā informācija. Dzīvojamās telpas atbrīvošanas pabalsta saņemšanai Rīgā šā gada 1. janvārī reģistrēta 791 persona vai ģimene. Uz pabalstu var pretendēt tās ģimenes vai personas, kas dzīvo denacionalizētajās vai likumīgajiem īpašniekiem atdotās mājās un ir lietojušas tajās dzīvojamās telpas līdz īpašuma tiesību atjaunošanai, ja ienākumi viena cilvēka ģimenē nepārsniedz 370 eiro mēnesī, bet ģimenē, kurā ir divi vai vairāki cilvēki, ienākumi vienam cilvēkam nepārsniedz 300 eiro mēnesī.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (10)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Iedzīvotāji krīt uz ielām un lauž kaulus, pat vaiga kauluAizvadītajā diennaktī mediķu redzeslokā nonākuši vairāki iedzīvotāji, kuri guvuši dažādas traumas, krītot uz slidenām ielām.
Draugiem Facebook Twitter Google+