Horoskopi un mistika
Horoskopi

Vajag tik rakt! Horoskopi no 10. līdz 15.septembrim0

Foto: EPA/LETA

Auns

Viņš skaidri zina, ko grib sasniegt. Būtu labi, ja viņš to nedarītu pārlieku agresīvi un necenstos panākt savu uz citu rēķina – tā var arī iedzīvoties ienaidniekos un nelabvēļos.

Vērsis

Pilns ideju, taču īstas vēlmes rīkoties nav un viss izvēršas bezgalīgās runās un diskusijās. Viņam ir izdevies atrast sabiedrību, ar kuru kopā laika pavadīšana ir visai jauka.

Dvīņi

Piemērots laiks nopietnām un ne tik nopietnām sarunām, diskusijām un arī jaunu iespaidu gūšanai. Brīvo laiku ieteicams izmantot, lai izklaidētos, rastu jaunus iespaidus.

Vēzis

Gan darbā, gan brīvajā laikā zvaigznes paredz iespēju dzīvot bez konfliktiem un domstarpībām. Labvēlīgs laiks mierīgi darīt kārtējos darbus.

Lauva

Vajag tik rakt – Lauva arī rok enerģiski, un darbi veicas, tiesa gan, kārtējie, jo jaunas iniciatīvas vienkārši nenāk prātā. Būtu labi, ja šīs nedēļas veiksmes viņu nepadarītu iedomīgu.

Jaunava

Piemērots laiks kārtot visu – gan sev apkārt, gan savās domās. Praktiskā darbībā vajadzētu izvairīties no savu iespēju pārvērtēšanas.

Svari

Piemērots laiks dot pēdējo slīpējumu gandrīz jau pabeigtam darbam. No darba brīvajā laikā viņiem patīk būt sabiedrībā – parādīt sevi un uz citiem paskatīties.

Skorpions

Planētas veicina enerģisku rīcību. Nedēļas beigās viņš būs visai noguris, taču ar sasniegto apmierināts. Bet tās pašas planētas veicina arī nerēķināšanos ar citu vajadzībām.

Strēlnieks

Ja viņš pārāk ļausies planētu ietekmei – tā mudina uz nedisciplinētību, vieglākā ceļa meklējumiem, solījumu nepildīšanu un rēķināšanos tikai ar sevi –, nekas labs gaidāms nebūs.

Mežāzis

Cītīga darba piesātināta nedēļa. Pārāk daudz noņemšanās būs jau ar iesāktā turpināšanu un pabeigšanu, taču nedēļas beigās ar padarīto viņš varēs būt apmierināts.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Mierīgs laiks, ko vislabāk izmantot jau iesākto darbu turpināšanai un pabeigšanai. Slinkot gan nevajadzētu – tā var sakrāties pārāk daudz nepadarītā.

Zivis

Viņas nav īsti apmierinātas ar dzīvi. Prātīgākais – nedaudz nomierināties, apdomāt nākotni ilglaicīgākā perspektīvā un rīkoties tikai tad, kad izdevies nospraust vismaz galvenās prioritātes.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Velti laiku savai veselībai un mājiniekiem! Horoskopi 14.septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Astrologi un numerologi nosauc 10 lietas, ko nedrīkst darīt piektdien, 13.septembrī 6
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma saspringta diena! Horoskopi 13. septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pūce apņēmības pilns turpināt iesākto pašvaldību reformu
22 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Ekskursijas laikā Kaļiņingradā gājis bojā tūrists no Latvijas
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atcelts lēmums par kriminālprocesa izbeigšanu pret Herbertu Cukuru
39 minūtes
LE
LETA
Sports
Znarokam veselības likstas, “Spartak” dažas turpmākās spēles vadīs Vītoliņš
4 stundas