×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
10. maijs, 2014
Drukāt

Vakanču gadatirgus Rīgā piesaista daudz interesentu

Foto-LETAFoto-LETA

Kronvalda parkā pie Kongresu nama notiek Nodarbinātības valsts aģentūras rīkotais Vakanču gadatirgus.

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotajā Vakanču gadatirgū pie Kongresu nama pastiprināta interese tika izrādīta SIA “Spilva”, SIA “Maxima Latvija” un ēdināšanas iestāžu piedāvātajām vakancēm.

“Maxima Latvija” gadatirgū šogad piedāvā kopumā 223 vakances, no tām 100 ir kasieru amata vietas, 40 ir apsardzes darbinieku, 36 – pārdevēji aiz vitrīnām un 47 – veikala zāles darbinieku vakances, stāsta NVA sabiedrisko attiecību speciāliste Iveta Kancēna.

“Uz šīm vakancēm ir ļoti liels pieprasījums, kā arī interesi izrāda uz sezonas darbiem ēdināšanas iestādēs, kā arī populāras mums šogad ir topošā restorāna “Kolonāde. Mūsu stāsti” pieejamās vakances,” komentē Kancēna.

Gan darba devējiem, gan arī ņēmējiem ir iespēja šajā gadatirgū tikties aci pret aci, veikt uz vietas darba interviju, lai saprastu vai attiecīgā darba vakance ir piemērota interesentam un vai viņš ir piemērots attiecīgajai vakancei, stāsta Kancēna.

Vakanču gadatirgū Rīgā piedalījās ap 50 darba devēju, darba meklētājiem tika piedāvātas vairāk nekā 1000 vakanču.

Darbiniekus sev meklē Nacionālie bruņotie spēki, Rīgas pašvaldības policija, Rīgas sociālais dienests, Rīgas sociālās aprūpes centrs “Gaiļezers”, AS “Veselības centru apvienība”, “Latvijas Pasts”, Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme”, AS “Rīgas piena kombināts”, AS “Latvijas balzams”, SIA “Spilva”, AS “Putnu fabrika Ķekava”, AS “Drogas”, SIA “Čilija Pizza”, SIA “Maxima Latvija” u.c.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+