Mobilā versija
+3.7°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
2. jūnijs, 2016
Drukāt

Vakar atrasti divi noslīkuši cilvēki

Foto LETAFoto LETA

Ilustratīvs attēls

Vakar, 1. jūnijā, no ūdenstilpnēm izcelti divi noslīkuši cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Vakar ūdenslīdēji turpināja Vaiņodes novada Vaiņodes pagasta Bātas dzirnavu dīķīnoslīkušā vīrieša meklēšanas darbus. Pārmeklējot ūdenstilpni, aptuveni 7 metrus no krasta 35 gadus vecais noslīkušais vīrietis tika atrasts.

Tāpat glābēji vakar no kāda dīķa Daugavpils novada Višķu pagastā izcēla noslīkušu cilvēku, kuru nodeva Valsts policija (VP).

Pieturoties karstam un saulainam laikam arvien vairāk cilvēki brīvos brīžus pavada atpūšoties pie ūdens un peldoties. Neapdomīga un pārgalvīga rīcība, kā arī nezināšana nereti noved pie traģiskiem negadījumiem – šogad ugunsdzēsēji glābēji no ūdenstilpnēm izcēluši jau 37 noslīkušus cilvēkus.

Peldsezona ir tikai sākusies un priekšā vēl ir visa vasara. Lai izvairītos no traģiskiem negadījumiem, VUGD aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un ievērot drošības padomus atpūšoties pie ūdens un peldoties!

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+