×
Mobilā versija
+14.0°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
18. maijs, 2014
Drukāt

Vakar degušas lielas platības, cilvēki nav cietuši

Foto-LETAFoto-LETA

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti daži platības ziņā ievērojami ugunsgrēki, taču cilvēki tajos nav cietuši, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ventspils novada Ugāles pagastā naktī uz svētdienu, 18.maiju, aizdegās neapsaimniekota vienstāva mūra ēka ar koka jumta konstrukcijām. Ūdens ņemšanas vietas tuvumā nebija, tāpēc ūdens bija jāpieved. Notikuma vietā strādāja četras autocisternas. Kopumā izdega 300 kvadrātmetru platība.

Muzeju nakts laikā izcēlās ugunsgrēks Rīgā, Uzvaras bulvārī, tieši blakus Dzelzceļa muzejam, kurā bija pulcējušies daudz cilvēku. Tur četrus metrus augsts šķūnis izdega 150 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēka izcelšanās iemeslus skaidros Valsts policija.

Savukārt tieši tai pašā laikā Ķīpsalā, Zvejnieku ielā, 145 kvadrātmetru platībā dega neapsaimniekota divstāvu ēka.

Vēl VUGD darbinieki vakar vairākas reizes sadarbojās ar citiem operatīvajiem dienestiem. Piemēram, uz Vienības gatvi glābēji izbrauca ar autokāpnēm, jo no policijas bija saņemta informācija, ka pārgalvīgi jaunieši uzkāpuši uz lielveikala reklāmas stenda lielā augstumā. Tomēr, kad glābēji ieradās notikuma vietā, jaunie cilvēki jau bija nokāpuši zemē.

Aizvadītajā diennaktī, laikā no 17.maija plkst.6.30 līdz 18.maija plkst.6.30, VUGD kopumā saņēmis 63 izsaukumus – dzēsti 43 ugunsgrēki, veikti 13 glābšanas darbi, bet septiņi izsaukumi izrādījušies maldinoši. Ugunsgrēkos neviens cilvēks nav cietis vai gājis bojā.

Valsts meža dienestā aģentūra LETA uzzināja, ka vakar Latvijā dzēsti arī astoņi meža ugunsgrēki ar kopējo platību 7,16 hektāri. VUGD darbinieki piedalījušies piecu meža ugunsgrēku dzēšanā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+