Latvijā
Kriminālziņas

Vakar dzēsti divi paaugstinātas bīstamības ugunsgrēki0

Foto – Ieva Čīka/LETA

Vakar, 30. maijā, ugunsdzēsēji dzēsuši divus paaugstinātas bīstamības ugunsgrēkus, portālu LA.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 11.25 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Tramplīna ielu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg divstāvu dzīvojamā mājas jumts, bēniņi un blakus esošais balkons 200m2 platībā.

Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts plkst. 15.42.

Savukārt plkst. 16.20 VUGD saņēma izsaukumu uz Sarmas ielu Grobiņā, kur ugunsgrēks bija izcēlies neapsaimniekotā ēkā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu neapsaimniekota mūra ēka 300m2 platībā.

Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts plkst. 20.53.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, siena rullis, celms, dzīvžogs, puķu kaste, mežs, meža jaunaudze, dzelzceļa vagona platformas dēļi, sadzīves mantas, plaukts, granulu transportiera lente un aspirācijas cauruļvads, divas vieglās automašīnas, mikroautobuss, šķūņa jumts un malka, šķūnis un kūts, neapsaimniekotas ēkas jumts un bēniņi un dzīvojamā māja.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 89 izsaukumus – 59 uz ugunsgrēku dzēšanu un 22 uz glābšanas darbiem, bet astoņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

LA.lv