×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
19. aprīlis, 2016
Drukāt

Vakar no Itālijas uz Latviju pārvietoti vēl divi patvēruma meklētāji (8)

Foto - LETA (Ilustratīvs attēls)Foto - LETA (Ilustratīvs attēls)

Bēgļi Iekšlietu ministrijas Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes patvēruma meklētāju izmitināšanas centra "Mucenieki" teritorijā.

Vakar vakarā no Itālijas Latvijā ir nogādātas divas personas no Eritrejas, kam nepieciešama starptautiskā aizsardzība, aģentūru LETA informēja Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē.

Abas personas patlaban ir izmitinātas patvēruma meklētāju centrā Muceniekos.

Viena no personām Eritrejā nodarbojusies ar lauksaimniecību, savukārt otra nesen beigusi vidusskolu.

Turpmākās dienas Valsts robežsardzes amatpersonas veiks padziļinātas intervijas ar abiem patvēruma meklētājiem, kā arī sagatavos nepieciešamos dokumentus, lai ietas materiālus varētu nodot Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei turpmākam darbam un lēmumu pieņemšanai par bēgļa vai alternatīvā statusa piešķiršanu.

Pakāpeniski darbu sāk arī citas valsts un nevalstiskās institūcijas, kam jānodrošina latviešu valodas apguve un sociālekonomiskās iekļaušanas pasākumi.

Personas Latvijā nogādātas, īstenojot Eiropas Savienības pārvietošanas programmu un šie ir pirmie patvēruma meklētāji, kas Latvijā nogādāti no Itālijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Kādi mīlīgi papiņi un bērneļi….. a kur vecenes ????

  2. Kas ir šīs divas personas? Jauni vīrieši? Vai tas ir valsts noslēpums,ko mēs nedrīkstam zināt?Vai valdība paklusām ieved un legalizē nākamos teroristus?Kāpēc tik daudz no Eritrejas,kur nav nekāda apdraudējuma,bet tikai slikta ekonomiskā situācija?

  3. Aukle un zidina ar kruti tos liekezus un piedevam vel jaklausas, kadi latviesi maitas, negrib iziret par lielo paldies tiem slamstiem savas dzivesvietas un pasi iet dzivot meza budinas…

  4. Tak beidzot nodarbiniet tos liekēžus,ja viņiem te nepatīk un pabalsti par mazu,lai dodas atpakaļ uz savu laimīgo zemi.Beidzot pievērsieties mūsu pašu cilvēkiem un viņu problēmām.Savādāk sanāk,ka pašu bērni pēdējā vietā.Spēcīgi vīrieši nomocījušies no bezdarbības.

  5. un ,kas ,tad Italija par vainu?

  6. Kā tas viss ir apnicis….gribētos,kaut ko labu dzirdēt savai tautai ….kādu cerīgu soli no valdības puses,kas varētu pašu māju iedzīvotājus iepriecināt…
    Katru dienu viens un tas pats – bēgļi,kvotas….nav naudas valstij un tomēr mistiski svešajiem atrodas…..un aizbrauc gan radi,gan kaimiņi – tā,it kā karš būtu sācies…..kā tas viss ir apnicis…

Draugiem Facebook Twitter Google+