×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
11. jūnijs, 2012
Drukāt

Vakar noslīkušas divas mazas meitenes

Foto - LETAFoto - LETA

Vakar Latvijā noslīkuši trīs cilvēki, tai skaitā divas mazas meitenes. Viens cilvēks pēc laivas apgāšanās pazudis. Kā aģentūrai LETA pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Viktorija Šembele, svētdien plkst.13.35 dienests saņēma informāciju, ka dīķī Rīgā ir noslīcis bērns.

Kad glābēji ieradās notikuma vietā, bērna mirstīgās atliekas no ūdens jau bija izceltas. Bojā gājusī izrādījās četrus gadus veca meitene.

Plkst.16.47 VUGD saņēma informāciju, ka ezerā Krimuldas novadā ir apgāzusies laiva un pazudis vīrietis ar mazu bērnu.

Glābēji, izmantojot dienesta laivu, apmēram sešus gadus veco meitenīti atrada noslīkušu septiņu metru attālumā no krasta ezera ūdenszālēs.

Pazudušo vīrieti pēc četru stundu ilga ūdenslīdēju darba neizdevās atrast, jo nebija iespējams precīzi noteikt laivas apgāšanās vietu.

Pēc klātesošo stāstītā, pieci cilvēki laivā bija braukuši pa ezeru un tā apgāzās. Trim personām izdevās izpeldēt krastā, bet divām nepaveicās.

VUGD atgādina, ka, dodoties izbraucienā ar laivu, bērniem obligāti jābūt uzvilktām glābšanas vestēm.

Svētdien plkst.18.40 VUGD saņēma informāciju, ka Riebiņu novadā apmēram 57 gadus vecs vīrietis aizgājis peldēties uz dīķi un nav atgriezies.

Pārmeklējot notikuma vietu, VUGD ūdenslīdēji vīrieti atrada noslīkušu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+