Latvijā
Rīga

Vakar Rīgā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA

Trešdien plkst. 19.05 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Mārtiņa Peniķa ielu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu koka dzīvojamā māja 150m2 platībā. Plkst. 21.32 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Aizvadītajā diennaktī glābēji saņēma 54 izsaukumus – 33 uz ugunsgrēku dzēšanu un 13 uz glābšanas darbiem, bet astoņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sodrēji dūmvadā, bez uzraudzības uz plīts atstāts piededzis ēdiens, transformatora vadi, siena ruļļi, meža zemsedze, kokmateriāli, vieglā automašīna, kravas automašīna, šķūnis un siltumnīca, dārza mājas.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji dzēsa 12 kūlas ugunsgrēkus, kuru kopējā degšanas platība bija vairāk nekā 2,4 hektāri. Platības ziņā lielākie kūlas ugunsgrēki bija izcēlušies Sējas novadā un Priekuļu novada Liepas pagastā, kur abos gadījumos pērnā zāle dega viena hektāra platībā.

LA.lv