Latvijā
Novados

Vakar ugunsgrēkā Rēzeknē izglābts cilvēks0

Foto – LETA

Vakar, 13.jūnijā, dzīvojamās mājas ugunsgrēkā Rēzeknē izglābts cilvēks, portālu LA.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 9.49 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Rēzekni, kur no daudzstāvu dzīvojamā mājā dzīvokļa loga nāca dūmi. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka daudzdzīvokļu mājās dzīvokļa virtuvē uz plīts pannā deg bez uzraudzības atstāts ēdiens 0,05m2 platībā. No piedūmotā dzīvokļa ugunsdzēsēji glābēji izglāba vienu cilvēku, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Plkst. 10.07 ugunsgrēks likvidēts.

VUGD atgādina: ievērojiet piesardzību gatavojot vai sildot ēdienu! Neatstājiet ēdienu uz ieslēgtas plīts bez uzraudzības un uzstādiet mājokļos dūmu detektorus, kas ar spalgu skaņas signālu laikus pavēstīs par izveidojušos sadūmojumu.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, sausā zāle, krūmāji, kases aparāts un galds.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 41 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu un 17 uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

LA.lv