Latvijā
Kriminālziņas

Vakar ugunsgrēkā Rīgā izglābts cilvēks0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – Zane Bitere/LETA

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 5.jūlija plkst. 6.30 līdz 6.jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 43 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu un 12 uz glābšanas darbiem, bet 16 no izsaukumiem bija maldinājumi, tā šorīt portālu “La.lv” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas pārstāve Inta Palkavniece.

Plkst. 22.25 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Prūšu ielu Rīgā, kur četrstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka trešā stāva dzīvoklī dega bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens 0, 02m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotās dzīvokļa izglāba vienu cilvēku, kuru nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 22.42 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, zari, dēļi, maisi ar sauso zāli, kūdra, elektrības vadi, vieglā automašīna, dārza māja un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

 

 

 

 

 

Saistītie raksti
LA.lv