Kriminālziņas

Vakar vairāki cilvēki guvuši smagas traumas alkohola reibumā 16

Foto-LETA

Latvijā pagājušajā diennaktī vairāki cilvēki guvuši smagas traumas alkohola reibumā, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Rīgā 21 gadu vecs vīrietis guvis ļoti smagu galvas traumu, kad, iespējams, alkohola reibumā mājā nokritis pa trepēm. Turpat galvaspilsētā cits 21 gadu vecs jauneklis, iespējams, pēc sadzīviska strīda izkritis no septītā stāva. Cietušais ar smagu galvas traumu un iekšējo orgānu traumām nogādāts slimnīcā.

Zemgalē 22 gadus vecs vīrietis sadzīves strīda laikā, kurā lietoti grādīgie dzērieni, sadurts vēderā ar izsista durvju stikla lausku. Cietušais smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā.

Vidzemē 58 gadus vecs vīrietis alkohola reibumā iekritis dīķī, bet, par laimi, garāmgājēji viņu izglābuši. Vīrietis ar ķermeņa atdzišanu nogādāts slimnīcā. Savukārt Rīgā policija uz ielas atradusi piedzērušos un aizmigušu 60 gadus vecu vīrieti, kurš ar ķermeņa atdzišanu nogādāts slimnīcā.

Vakar reģistrētas arī vairākas darba traumas, tā Latgalē 61 gadu vecs vīrietis mājās ar “fleksi” nopietni traumējis roku. Šajā pašā reģionā 41 gadu vecs vīrietis mājās, tīrot skursteni, nokritis no jumta un guvis krūškurvja traumu un ribu lūzumus.

Latvijā vakar cietuši arī vairāki bērni. Kurzemē deviņus gadus vecs puika nokritis no apmēram trīs metru augstuma un guvis muguras traumu. Šajā pašā reģionā desmit mēnešus vecs puisēns norijis juvelierizstrādājuma krustiņu. Bērns ar svešķermeni barības vadā nogādāts slimnīcā.

Kopumā pagājušā diennaktī mediķi saņēmuši 1151 izsaukums, no kuriem 203 bijuši saistīti ar dažāda rakstura traumām.

LA.lv

Par svarīgo