Mobilā versija
-1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
18. janvāris, 2015
Drukāt

Vakar vairāki cilvēki guvuši termiskus apdegumus, tajā skaitā arī bērns

Foto-LETAFoto-LETA

Pirts iekšskats.

Vakar vairāki cilvēki guvuši termiskus apdegumus, tajā skaitā arī 1,5 gadus vecs bērns, aģentūrai LETA sacīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Zemgalē 1,5 gadus vecs puisēns uzgāzis sev virsū karstas tējas krūzi un guvis nopietnus sejas, kakla un krūšukurvja termiskos apdegumus. Cietušais bērns nogādāts Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā.

Savukārt 59 gadus vecs vīrietis Zemgalē, mazgājoties pirtī, sajaucis ūdens traukus un aukstā ūdens vietā sev virsū uzgāzis karsto ūdeni. Vīrietis guvis kakla, krūšukurvja un vēdera termiskos apdegumus.

Vidzemē 74 gadus veca sieviete nejauši zaudējusi līdzsvaru un uzgrūdusies karstai krāsnij. Sieviete guvusi muguras un sēžas apvidus apdegumus, cietusī pārvesta uz slimnīcu Rīgā.

Kopumā NMPD mediķi aizvadītajā diennaktī devušies uz 1234 izsaukumiem, no tiem 228 bija saistīti ar dažāda rakstura traumām.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+