Horoskopi un mistika
Horoskopi

Vakars draugu kompānijā vairos optimismu! Horoskops 5.augustam0

Dienas noskaņa

Pacenties darbā un personiskajā dzīvē izmantot savas prasmes un uzkrāto pieredzi. Nāksies pacīnīties par saviem ideāliem un stāvokli sabiedrībā. Vari sākt jaunus darbus, bet neaizmirsti kontrolēt esošo projektu izpildi. Saskarsmē izvairies no asa toņa.

Auns

Šodien pateiktajam vārdam var būt pavēles spēks. Iespējamas krīzes situācijas, kuru atrisināšana sniegs gandarījumu godkārīgajiem Auniem. Rūpīgi jāapdomā, ko saki. Šodien ir bīstami melot un lamāties. Visu vajag darīt ātri, nedrīkst slinkot, daudz gulēt un padoties grūtsirdībai.

Vērsis

Šodien iespējams zināms apjukums. Vēršiem būs grūti patstāvīgi pieņemt lēmumus. Tāpēc risinājumi, kas pieņemti kopā ar lietišķajiem partneriem, būs veiksmīgāki, bet vakars, kas pavadīts vecu draugu kompānijā, atjaunos optimistisku noskaņojumu. Centies neuzkrāt negatīvās emocijas.

Dvīņi

Iestājas salīdzinoši mierīgs periods, kad daudzi šīs zodiaka zīmes pārstāvji beidzot varēs pakāpties pa karjeras kāpnēm, pilnā mērā parādīt savu radošo potenciālu, kā arī izveidot jaunus sakarus. Šodien pacenties darbā un personiskajā dzīvē izmantot savas prasmes un uzkrāto pieredzi.

Vēzis

Šodien diez vai mierīgi veidosies sociālā dzīve. Aktivizēsies konkurenti un nelabvēļi, kas izprovocēs tevi uz konfliktiem. Tev nāksies cīnīties par saviem ideāliem un stāvokli sabiedrībā.

Lauva

Daudzi nepazīstami cilvēki pret taviem lūgumiem attieksies atsaucīgi. Šīs zodiaka zīmes pārstāvju oriģinālās idejas būs pieprasītas. Veiksmīga komerciālā darbība. Vari sākt jaunus darbus, bet neaizmirsti kontrolēt esošo projektu izpildi.

Jaunava

Liela varbūtība, ka Jaunavas saņems apbalvojumu par saviem centieniem. Tā rezultātā šīs zodiaka zīmes pārstāvju dzīve kļūs aktīva un interesanta. Tev jāiemācās novirzīt jebkuru apstākļu kombināciju vēlamajā gultnē, citādi tu iztērēsi spēkus niekiem.

Svari

Nav izslēgtas neveiksmes sarunā ar vadību vai varas institūcijām. Iespējamas nepatikšanas uz ceļa un attiecībās ar lietišķajiem partneriem. Šodien nav ieteicami braucieni uz citām valstīm, kā arī sadarbība ar ārzemniekiem.

Skorpions

Var uzpeldēt vecas problēmas. Iespējamas kontrolējošo institūciju vizītes tavā uzņēmumā. Neatstāj darbus nepabeigtus. Laikus atdod parādus un nomaksā nodokļus. Nepārkāp likuma prasības – tas ir nepieciešams nosacījums veiksmīgai darbībai.

Strēlnieks

Darbā un mājās atjaunosies miers un salīdzinoša stabilitāte. Daudzi projekti ieies normālās sliedēs, lai gan īpaši liela peļņa no tiem nav gaidāma. Šodien savā darbībā esi pragmatisks un pievērs pastiprinātu uzmanību finansēm, kas var nozīmēt arī aktīvu dzīšanos pēc naudas.

Mežāzis

Tev būs grūti atrast partneri, jo baidies, ka tevi var nepelnīti aizvainot. Centies nedomāt par iespējamām nepatikšanām un tiec vaļā no vieglas aizvainojamības – sava lielākā trūkuma.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Dienas pirmā puse būs veiksmīga tiem, kam jāliek eksāmeni. Tu spēsi ne tikai labi sagatavoties, bet arī parādīt sevi eksāmenā no labās puses. Tev labi padosies precīzās zinātnes. Šodien situācija prasīs tev kļūt nedaudz nopietnākam. Neatslābinies pat tad, ja esi pārliecināts par sevi.

Zivis

Tevi gaida daudzi braucieni un telefonsarunas, kontakti un iepazīšanās. Paaugstinātā emocionalitāte un impulsivitāte padarīs Zivis neuzmanīgas, esot pie auto stūres. Pacenties izvairīties no neobligātas tikšanās un sarunām, citādi cietīs tava pašsajūta. Saskarsmē izvairies no asa toņa.

LA.lv