×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
8. jūlijs, 2017
Drukāt

Valda Zatlera citāts: Viņi melo arī tad, kad iet uz tikšanos ar vēlētājiem (27)

Foto-Timurs SubhankulovsFoto-Timurs Subhankulovs

Bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers:

“Faktiski tā liekulība, kas parādās šajās [“Rīdzenes”] sarunās, ir tas briesmīgākais, kas būtu jānovērtē cilvēkiem. Tas nozīmē, ka viņi melo vienmēr. Arī tad, kad iet uz tikšanos ar vēlētājiem, viņi vienkārši melo. Nevis tāpēc, ka ir vajadzība, bet ir pieraduši tā.”

Pievienot komentāru

Komentāri (27)

 1. Arī Ā.Audera nāve Zatler ir uz jūsu sirdsapziņas!Viņš pat čekus deva,bet jūs — NEKO par aploksnēm.Es to zinu,jo draudzene pie jums ārstējās.Tā ka papētiet SEI spogulī !

 2. Zatlera k-gs,bet vai jūs nemelojat? Piem.žurnālā “IR “.Tur sakat,ka nezinājāt par Rīdzenes sarunām,jo klāt nebijāt .BET jūs taču par šiem oligarhiek arī atlaidāt Saeimu.Par implantiem,aploksnēm utt.Jūsu grāmata tukša vāvuļošana,jo jums pat bail to ko zināt nosaukt īstajos vārdos !!Ar šausmām atceros Liepājas metalurga sāgu un tomēr jūs pie tā zagļa Zaharjina braucāt uz dzimšanas dienu utt.Nevajag balināt sevi .

 3. Tas tiešàm ir baisi

 4. tikai tadēļ vien šī maza tauta pastāv, ka laicīgi atutojas

 5. Nu jau latvietis novests tik tàlu,ka i Jézus nebús gana labs prezidents.Aizliegs plésties savà starpà un nacionàlo édienu piekopt.
  Tas par komentàriem.

 6. Ikvienam noder noskatīties Hoļivudas 2008.g. k/f Frosts pret Niksonu (Frost/Nixon), tad arī LV dermokrātijas būtību būs vieglāk saprast. Būsim reāli – cīņa par varu, ietekmi, naudu vienmēr būs netīra padarīšana – un tie cīnītāji vienmēr būs pārliecībā par savu taisnību:
  ” When the President Does It, It’s Not Illegal – Ja ASV prezidents melo, tas nav nelikumīgi”(2008) HD

 7. Man šim pļerkšķim ir viens jautājums. Kad Jūs atlaidāt Saeimu, šīs sarunas jau bija Jūsu rīcībā. Jūs, lai slēptu savu patieso iemeslu šim apvērsumam, kas bija tikai dusmas un atriebība, vainu nogrūdāt uz trīs oligarhiem, šie trīs cilvēki Jūsu izpratnē bija nozaguši valsti un Jūs kā sirdsapziņas cilvēks ESAT SPIESTS to darīt. Kad šie paši ,, oligarhi” zoodārzā Jums piedāvāja prezidenta krēslu, tad tas tā Jums nelikās vis, ko?! Izveidojāt savu partiju, Ielikāt Sprūdžu , kas noziedzīgi bija iemanījies smalki apkrāpt valsti, citu neko neprasdams… un pārējos no Prezidenta biroja, kam draudēja bezdarbs, arī tādus pašus savācāt ap sevi komandā, kas solīja visu, pat ar tanku palīdzību aizsargāt sadarbību ar Saskaņu.. .BET IZJUKĀT UN IZŠĶĪDĀT KĀ SŪDI TEKOŠĀ ŪDENĪ.. Tad Lembergs, diendienā no Jūsu mutes zākāts un apmelots, Jūs aicināja uz atklātu sarunu, Jūs slēpāties un negājāt vis, kaut Jūsu rokās jau bija trumpis – šīs sarunas.Atlika tās TAD sist galdā un Jūsu taisnībai būtu triumfa stunda. Kādēļ to nedarījāt? Vai tamdēļ, ka tās vēl nebija noslīpētas un apstrādātas Jums izdevīgā un vēlamā kondīcijā? Tagad Jūs virniāt savu melīgo muti, izsaucot tikai vēl lielāku riebumu pret sevi. Vai nebūtu laiks VIENREIZ paklusēt UN APKAUNĒTIES? Un atteikties no tiem labumiem, kas ir kā jūgs uz tautas pleciem, un nav Jūsu godīgi nopelnīti.

  • Vispār jau Nekā Personīga sarunas atskaņoja arī sen. Nez kāpēc tad, neviens necēla brēku…. Jā, tolaik gāja izmeklēšana, pieļauju, ka cerēja, ka kas tiks atrasts… Tātad sarunu temati netika apstiprināti ar pierādījumiem…

   • Pašsaglabāšanās Atbildēt

    Brēku necēla, jo nebija vajadzības. Visiem bija vieta pie siles un labumi , ko prihvatizēt. Tagad citi laiki – viss izsaimniekots , nav garantijas , ka par to ,,pateicīgā ,, tauta atkal iebalsos Saiemā ne vienu vien partiju. Nu, un te kā debesu dāvana ,,uzsildītās ,, oligarhu sarunas . Grēks neizmantot , lai ,, noraktu ,, konkurentu partijas .

   • Kur tad visu laiku ir atbildīgākā persona par valsts drošību Āboltiņa Latvijā? Runā smagas pretvalstiskas lietas , sarunās plāno pretvalstiskas lietas un Vienotības drošības vadone Āboltiņa guļ uz lauriem! ĀRPRĀTS! Zivs pūst no galvas, ar to ir JĀSĀK JŪDINAM!

  • Lasot Jūsu komentāru, sajūta kā brienot pa smirdošu vircu! Kur viens cilvēks, kā Jūs, var būt tik zemisks un pretīgs!
   Man kauns, ka tādi, kā Jūs,arī var būt latvieši!

   • Precīzi pašā viducī! Gluži manas domas, nespēju esmaijas komentārā tikt tālāk par pirmo rindiņu! Kur tādas esmaijas rodas?

 8. sarkana glupa sieva katra vīra nelaime, smadzeņu vietā nauda

 9. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

  Pēckara gados Dundagas Līkajā muižā bija kaut kāda čekas filiāle. Blakus bija drāšu aploks vilkusuņiem. Tie mežonīgi rēja un rādīja baltus zobus. Ja gāji garām, likās, ka tūdaļ tevi saraus gabalos. ”Odziņa” bija faktā, ka čekas iestādījums atradās tikai aptuveni 20 m no ieejas pilī (skolā).
  Lasu komentārus un tā vien šķiet, ka 90% ”rakstnieku” tajā dzīvē ir bijuši šīs iestādes štatos un tikai nesen iemanījušies nostāties uz pakaļkājām.

 10. kā nu krampējas pie varas, kamēr ES dos naudu……..

 11. FUI VAI tad šim melim var ticēt ? Būtu paklusējis Eksperts atradies Dzivo par musu naudu dzivokli un vizinies ar mūsu masinu ! Bet nemuldi te

 12. Svētais atradies! Kad ņēma kukuļus tad turēja muti ciet.

 13. Visi prezidenti melo tā vienkāršā iemesla dēļ, ka pretējā gadījumā mēs par viņiem vienkārši nebalsotu. “Tātad ne jau viņos ir problēma, vainīgi esam mēs,” Hopkinss man nesen teica. “Mums vajadzētu ieskatīties spogulī.”
  //www.rigaslaiks.lv/zurnals/prezidenti-un-meli-1872
  Karls M.Kanons Prezidenti un meli

  Džordžs Vašingtons nekad nemeloja!

 14. Kpc mums jāklausās viedoklim kas radies “zvēru dārza ” sarunās. Lai savus komentārus sniedz Lillim. Bet mūs liek mierā. Pats savas ērtības pēc radīja situāciju, ka masveidā ražojam prezidenta izstrādājumus…

 15. Zatlers nevēlējās atvērt “čekas maisus” – tagad nu brīnās par melu apjoma pieaugumu? Prātiņ, nāc pie daktera!!

 16. Pravietisnejaukais Atbildēt

  Andris Šķēle savā Jaungada runā nemeloja, runāja baltu patiesību. Kas par kaucieniem sacēlās!!!

 17. >18.40
  bet kurš cits niecības baros??????????? Juristi nespēj pat konsultēties ES, ASV. Maz gudri, tie godīgi nopelnīt nespēj.

 18. Redzams, ka oligarhiem ir arī savi advokāti! Cik tad jums maksā “onkol” un “8. jūlijs”? Pat savus vārdus aizmirsuši.

 19. Nu kurš vēl vāvuļotu , pašu ilgi starp mērkaķiem meklēja . Tad mati vēl bija jāgriež …

 20. LA aizraujas ar viltus ziņu publicešanu. daktera teiktais pilnibā kvalificejas kā viltus ziņa.

 21. Un tie meļi apaug ar “jundzēm”, “veidemanēm”, “borovkoviem” utt., un citām viekāršām “patiesībām.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Priekšvēlēšanu cīņu kompromatu uzlidojums

Tuvojoties Saeimas vēlēšanām, kas notiks 6. oktobrī, arvien asākas kļūst partiju priekšvēlēšanu cīņas. Vieni politiķi videoklipos un sociālajos tīklos rāda dažādus “kompromatus” par citiem politiķiem un sola tos nest pārbaudei uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, otri atbild ar to pašu vai sola vērsties policijā par goda un cieņas aizskaršanu, vai aicina Drošības policiju pārbaudīt konkurentu iespējamu saistību ar kaimiņvalsts specdienestiem.

Kā vērtējat Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa aizturēšanu?
Draugiem Facebook Twitter Google+