Mobilā versija
-2.0°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
1. septembris, 2015
Drukāt

Valdība apstiprina Stradiņa slimnīcas lielo projektu

Foto - LETAFoto - LETA

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas jaunā korpusa būvlaukums.

Valdība otrdien apstiprināja Stradiņa slimnīcas projektu, kas saistīts ar lielā projekta statusu un iespējām apgūt pieejamo Eiropas finansējumu, aģentūra BNS uzzināja Ministru kabinetā.

Slimnīca ir iesniegusi Veselības ministrijai izvērtēšanai un virzīšanai iesniegšanai Eiropas Komisijā projektu par kopējām izmaksām 86 211 665,15 eiro, no kurām 24 miljoni ir ERAF finansējums, bet 11,6 miljoni valsts budžeta finansējums. 44 miljoni ir valsts galvotais kredīts, bet seši miljoni slimnīcas finansējums.

Bija nepieciešams papildināt MK noteikumus ar nosacījumiem par lielā projekta īstenošanu un uzraudzību un atšķirību starp ERAF projektiem un lielo projektu.

Veselības ministrijas grozījumu mērķis ir nodrošināt Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīcas jaunā A korpusa 1.kārtas izveidei nepieciešamo finansējumu, neieturot 10% noslēguma maksājumu, un iespēju deklarēt Eiropas Komisijai attiecināmos izdevumus maksimāli iespējamā apjomā, ko finansējuma saņēmējs ir veicis līdz 2015.gada beigām Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” A korpusa 1.kārtas izveides projektu ietvaros.

Ministrijai ir uzdots sadarbībā ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru nodrošināt kontroli pār slimnīcas jaunā A korpusa 1.kārtas būvniecības pabeigšanu un telpu aprīkošanu atbilstoši lielā projekta iesniegumam termiņā.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (6)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+