×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
20. oktobris, 2015
Drukāt

Valdība Brokai atļauj savienot amatus Rīgas ostā un LU (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Valdība otrdien deva akceptu Rīgas domes deputātes Baibas Brokas (Nacionāla apvienība) lūgumam atļaut savienot amatus Rīgas ostā un Latvijas Universitātē, aģentūra BNS uzzināja Ministru kabinetā (MK).

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) saņemts Brokas iesniegums atļaut savienot Rīgas ostas valdes locekļa amatu ar Latvijas Universitātes Rektora biroja vadītāja amatu. Izvērtējot iesniegumu, VARAM nekonstatēja amata savienošanas ierobežojumus.

Papildus norādāms, ka ar 2014.gada 2.decembra MK rīkojumu “Par atļauju Baibai Brokai savienot amatus” jau ir izdota atļauja Brokai savienot Rīgas ostas valdes locekļa amatu ar valsts akciju sabiedrības “Latvijas Gaisa satiksme” valdes locekļa amatu, no kura Broka ir atbrīvota un Rīgas domes deputāta amatu. Ņemot vērā jau iegūtās tiesības, savienošanas pieļaujamība ar Rīgas domes deputāta amatu atkārtoti netika vērtēta, norādīts rīkojuma projekta paskaidrojuma rakstā.

Vienlaikus Broka ar 2014.gada 1.decembri ir iecelta par vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda ārštata padomnieci. Saskaņā ar MK noteikumiem ārštata konsultatīvais darbinieks nesaņem darba samaksu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Latvija ir neizdevusies valsts Atbildēt

    Šādā veidā Broka atņem darbu kādam latvietim/-ei. Nu Broka strādās 3 darbos, bet kāda ģimene dosies bēgļu gaitās uz Īriju. Pie tam, Broka šajos 3 darbos nesaņems minimālo algu – kopā daži tūkstoši sanāks.

  2. likumi nav rakstīti? ja prasitu politiskie pretinieki tad nekā neļautu, tad piesauktu likumu pantus, bet savejiem katrā laikā kādu šķirbiņu atradīs

Draugiem Facebook Twitter Google+