Mobilā versija
+1.8°C
Nanija, Ilgmārs
Trešdiena, 29. marts, 2017
8. aprīlis, 2014
Drukāt

Valdība gatava finansiāli atbalstīt Baltijas valstu kanāla izveidi krievu valodā (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Mikrofoni preses konferencē, kurā Valsts kontrole informē par revīzijā atklātajām nepilnībām Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas darbībā.

Ministri būtu gatavi atbalstīt naudas piešķiršanu vienota Baltijas televīzijas kanāla izveidei krievu valodā, otrdien pēc valdības sēdes žurnālistiem pastāstīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma (“Vienotība”).

“Mēs šodien par to runājām. Ministri uzskata, ka tā ir atbalstāma iniciatīva – jauns Baltijas valstu kopējs kanāls krievu valodā. Bet tas bija vienkārši teorētiski, jo mums šāds piedāvājums nav saņemts ne no mūsu televīzijas, ne no kādas citas kompānijas,” viņa sacīja.

Baltijas televīzijas kanāla satura izmaksas varētu būt divi miljoni eiro gadā, žurnālistiem otrdien pastāstīja Latvijas Televīzijas (LTV) valdes priekšsēdētājs Ivars Belte. Par šāda kanāla izveidi jau notikušas sarunas ar igauņiem, bet otrdien paredzēta tikšanās ar Lietuvas televīzijas pārstāvjiem. Beltes mērķis ir panākt šāda kanāla darbības uzsākšanu jau 2015.gadā.

Pēc pozitīvu atbilžu saņemšanas no Igaunijas un Lietuvas projekts tiks iesniegts Nacionālajā elektroniskajā plašsaziņas līdzekļu padomē (NEPLP), bet valdībai būs jālemj par finansējuma piešķiršanu. No Latvijas valsts budžeta nākamgad tas varētu prasīt ap miljonu eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Es varu iedomaties kadu murgu tur raidiis !
    To kanalu VALDIBA varees ievalet sev viena vieta.
    Iesaku iegadaties Satelitu,vai ari caur Internetu skatities KRIEVIJAS KANALUS.

  2. Nu tad rīkojaties,pietiks runāt.Kad bū?!?Jābūt steidzami.

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (57)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+