Mobilā versija
+0.4°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
17. septembris, 2014
Drukāt

Čehijas valdība lemj apkarot azartspēles


Foto: LETAFoto: LETA

Čehijas valdība ir nolēmusi sākt cīņu pret azartspēlēm un lūgusi nacionālo narkomānijas apkarošanas koordinatoru Jindržihu Voboržilu paplašināt pretnarkomānijas stratēģiju, iekļaujot tajā pasākumus pret azartspēlēm.

Līdz nākamā gada martam jāizstrādā pasākumu plāns, kuru mērķis ir novērst atkarību no azartspēlēm un tās ietekmi. Plānotie pasākumi regulēs derību ātrumu, derību summas, dalībnieku reģistrāciju un parādnieku reģistrā iekļauto cilvēku izslēgšanu no azartspēlēm. Kampaņā tiks iesaistītas azartspēļu firmas, un to atbildība tiks palielināta. Daļa nodokļu ieņēmumu par azartspēlēm tiks izlietoti azartspēļu atkarības novēršanai un ārstēšanai, kā arī sporta, kultūras un citu pasākumu atbalstīšanai.

Pievienot komentāru

Autobusa avārijā Itālijā 16 bojāgājušieAutobusam no Ungārijas, kurā atradās vidusskolēni, avarējot Itālijas ziemeļos netālu no Veronas, gājuši bojā 16 cilvēki un vēl 39 ir ievainoti, sestdien paziņoja Itālijas glābšanas dienesta pārstāvji.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+