Mobilā versija
+17.7°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
17. septembris, 2014
Drukāt

Čehijas valdība lemj apkarot azartspēles


Foto: LETAFoto: LETA

Čehijas valdība ir nolēmusi sākt cīņu pret azartspēlēm un lūgusi nacionālo narkomānijas apkarošanas koordinatoru Jindržihu Voboržilu paplašināt pretnarkomānijas stratēģiju, iekļaujot tajā pasākumus pret azartspēlēm.

Līdz nākamā gada martam jāizstrādā pasākumu plāns, kuru mērķis ir novērst atkarību no azartspēlēm un tās ietekmi. Plānotie pasākumi regulēs derību ātrumu, derību summas, dalībnieku reģistrāciju un parādnieku reģistrā iekļauto cilvēku izslēgšanu no azartspēlēm. Kampaņā tiks iesaistītas azartspēļu firmas, un to atbildība tiks palielināta. Daļa nodokļu ieņēmumu par azartspēlēm tiks izlietoti azartspēļu atkarības novēršanai un ārstēšanai, kā arī sporta, kultūras un citu pasākumu atbalstīšanai.

Pievienot komentāru

Itālija draud vairs neuzņemt nelegālos migrantus (1)Ārvalstu kuģi, kuros tiek vesti jūrā uzņemtie nelegālie imigranti, Itālijas ostās netiks uzņemti, ja vien citas Eiropas Savienības (ES) valstis neuzņemsies lielāku atbildības slogu imigrācijas krīzes risināšanā, trešdien pavēstīja augsta ranga informācijas avots valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+