Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
16. novembris, 2016
Drukāt

Valdība notur sēdi Liepājā. Nākamreiz varētu tikties uz kuģa (2)

Foto - Valsts kancelejaFoto - Valsts kanceleja

Noslēdzoties valdības izbraukuma sēdei Liepājā, Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) pateicās pilsētai par uzņemšanu un jokoja, ka nākamreiz varētu tikties uz kuģa, vēsta LETA.

Šodien valdības darba kārtībā bija jautājumi par Baltijas jūras piekrastes publiskās infrastruktūras attīstību, Liepājas militārās bāzes attīstību un jauno Liepājas cietumu. Tāpat valdība uzklausīja Liepājas domes ziņojumu par Liepāju kā nacionālas nozīmes tautsaimniecības attīstības centru.

Kučinskis uzskata, ka valdības izbraukuma sēžu rīkošana reģionos ir iespēja visai valdībai iedziļināties konkrētā reģiona aktualitātēs, pārrunāt problēmas un spriest par tālāko attīstību dažādās jomās.

Pēdējo reizi valdības izbraukuma sēde notika 2007. gadā Valmierā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Šo te naudiņu,kas tika izlietota šajā izbraukuma pasākumā,BŪTU LABĀK IESKAITĪJUŠI SLIMĀS MEITENĪTES KONTĀ.

  2. Ar ko brauca? Katrs ar savu dienesta limuzīnu vai sabiedrisko?

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+