Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
22. marts, 2016
Drukāt

Valdība novirza 6,5 tūkstošus eiro Ventspils domei slimnīcas remontam pēc vētras

Foto: Ventspils.lvFoto: Ventspils.lv

Ventspils slimīca pēc vētras, kurā tai norāva jumtu.

Ministru kabinets (MK) otrdien atbalstīja 6512 eiro piešķiršanu Ventspils pilsētas pašvaldībai vētras nodarīto postījumu kompensēšanai.

Naudas summa paredzēta, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar 2015.gada 30.novembrī vētras laikā radīto postījumu novēršanu pašvaldības īpašumā vai valdījumā esošajiem infrastruktūras objektiem.

Līdzekļus piešķirs no valsts budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”.

Finansējumu uzdots pārskaitīt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM) pēc tam, kad no Ventspils pašvaldības būs saņemta dokumentācija, kas apliecina tās izdevumus saistībā ar vētras radītajiem postījumiem.

Jau ziņots, ka 30.novembrī vētras dēļ aptuveni 2100 kvadrātmetru apmērā tika norauts Ventspils slimnīcas korpusu jumtas segums un jumta nesošās konstrukcijas, kā arī tika nodarīti citi būtiski postījumi. Cilvēki negadījumā necieta.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+