Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
11. marts, 2014
Drukāt

Valdība piešķir 0,63 miljonus eiro Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanai (2)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Valdība otrdien nolēma no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem piešķirt Iekšlietu ministrijai 625 030 eiro, lai segtu Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas izdevumus, informē Iekšlietu ministrijā (IeM).

Valsts policijai (VP) tiks piešķirti 613 293 eiro. Šī nauda nepieciešama, lai segtu tēriņus neatliekamu pierādījumu iegūšanai un nostiprināšanai, kā arī, lai izmeklēšanas interesēs norobežotu un apsargātu notikuma vietu.

Savukārt Nodrošinājuma valsts aģentūrai (NVA) tiks piešķirti 11 737 eiro, lai segtu izdevumus būvkonstrukcijas nostiprināšanas darbos iesaistīto darbinieku atlīdzībai un videonovērošanas iekārtu uzstādīšanai Priedaines ielā 20, Rīgā.

Piešķirtie līdzekļi tiks izlietoti, lai segtu ekspertīžu izmaksas krimināllietā, tehnoloģiskās iekārtas iegādes izmaksas un izdevumus atlīdzības izmaksai VP amatpersonām, kuras notikuma vietā nodrošina sabiedrisko kārtību un apsargā notikuma vietu.

Piešķirtie līdzekļi arī tiks izlietoti atlīdzības izmaksai NVA darbiniekiem, kas iesaistīti būvkonstrukcijas nostiprināšanā, un videonovērošanas iekārtu uzstādīšanai notikuma vietā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik skaisti skan 0.63 miljoni eiro. Ha ! ar ko 630 000,- EUR skan sliktāk? Gribas , lai izklausās dārgāk?

  2. Visus izdevumus vajadzeetu segt maxima priekssniekiem nevis valstij :@

Aukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības; sestdien stindzinās pat -16 grādu salsAukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības, bet vēl vairāki simti ar ķermeņa atdzišanu nonākuši slimnīcā, piektdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Draugiem Facebook Twitter Google+