Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
11. marts, 2014
Drukāt

Valdība piešķir 0,63 miljonus eiro Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanai (2)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Valdība otrdien nolēma no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem piešķirt Iekšlietu ministrijai 625 030 eiro, lai segtu Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas izdevumus, informē Iekšlietu ministrijā (IeM).

Valsts policijai (VP) tiks piešķirti 613 293 eiro. Šī nauda nepieciešama, lai segtu tēriņus neatliekamu pierādījumu iegūšanai un nostiprināšanai, kā arī, lai izmeklēšanas interesēs norobežotu un apsargātu notikuma vietu.

Savukārt Nodrošinājuma valsts aģentūrai (NVA) tiks piešķirti 11 737 eiro, lai segtu izdevumus būvkonstrukcijas nostiprināšanas darbos iesaistīto darbinieku atlīdzībai un videonovērošanas iekārtu uzstādīšanai Priedaines ielā 20, Rīgā.

Piešķirtie līdzekļi tiks izlietoti, lai segtu ekspertīžu izmaksas krimināllietā, tehnoloģiskās iekārtas iegādes izmaksas un izdevumus atlīdzības izmaksai VP amatpersonām, kuras notikuma vietā nodrošina sabiedrisko kārtību un apsargā notikuma vietu.

Piešķirtie līdzekļi arī tiks izlietoti atlīdzības izmaksai NVA darbiniekiem, kas iesaistīti būvkonstrukcijas nostiprināšanā, un videonovērošanas iekārtu uzstādīšanai notikuma vietā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik skaisti skan 0.63 miljoni eiro. Ha ! ar ko 630 000,- EUR skan sliktāk? Gribas , lai izklausās dārgāk?

  2. Visus izdevumus vajadzeetu segt maxima priekssniekiem nevis valstij :@

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (7)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+