Mobilā versija
Brīdinājums +2.0°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Trešdiena, 7. decembris, 2016
16. jūlijs, 2013
Drukāt

Valdība piešķir pusmiljonu latu jaunu policijas radaru iegādei

LETALETA

Valdība otrdien piešķīrusi Valsts policijai 518 435 latus no valsts budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem, lai aprīkotu policijas transportlīdzekļus ar radariem un video ieraksta sistēmām un veiktu transportlīdzekļos uzstādīto radaru pārbūvi un modernizāciju, aģentūru BNS informēja Iekšlietu ministrijā (IeM).

Par piešķirtajiem līdzekļiem 80 policijas transportlīdzekļus apgādās ar radariem un videosistēmu, savukārt 46 transportlīdzekļos esošos radarus modernizēs. IeM uzsvēra, ka mūsdienīgas foto un video ātruma mērierīces Valsts policijas automašīnās atļaus efektīvi nodrošināt atļautā braukšanas ātruma uzraudzību un kontroli.

Lai veiktu šos darbus, Nodrošinājuma valsts aģentūra ir veikusi publisko iepirkumu.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+