×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
2. jūnijs, 2015
Drukāt

Valdība piešķīrusi 8538 eiro lielu pabalstu pagājušajā nedēļā dzimušo trīnīšu ģimenei (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Valdība atbalsta vienreizēja sociālā pabalsta piešķiršanu 8538 eiro apmērā pagājušajā nedēļā Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā piedzimušo trīnīšu mātei Svetlanai Marimonovai.

Kā norāda Labklājības ministrija, vienreizējais sociālais pabalsts paredzēts ģimeņu, kurās piedzimuši trīnīši, materiālai atbalstīšanai, ņemot vērā to, ka, ģimenē vienlaicīgi piedzimstot trim bērniem, rodas ievērojami lielāki papildu izdevumi.

Pabalstu ģimenei izmaksās no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem. Ietekme uz valsts budžetu gan būs lielāka, jo ģimene saņems pabalstu pēc nodokļu nomaksas. Budžetam pabalsts izmaksās 11 089 eiro.

2013. gadā vienreizējais sociālais pabalsts saistībā ar trīnīšu piedzimšanu tika izmaksāts vienai ģimenei, bet 2014. gadā – piecām ģimenēm.

Savukārt šogad šie ir otrie valstī piedzimušie trīnīši.

LETA jau ziņoja, ka trīnīši piedzimuši rīdzinieku ģimenē. Līdz ar to jaunajiem vecākiem arī no pašvaldības pienāksies tradicionālais pabalsts 4500 eiro apmērā. Pabalsta piešķiršanas jautājumu skatīs Rīgas domes Sociālo jautājumu, kā arī Finanšu un administrācijas lietu komiteja.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Njā un par vienu bērnu 421€ ta jau par vienu bērnu varēja maksāt 1000… negodīgi

  2. arī šeit valdība skopuļi noskauduši.Kas tā par neapaļu summu 3 bērneļiem.varēja jau apaļus 9000,-Divu gadu garumā pamperi vien ko nemaksā,un kur ta vēl putriņas un viss cits.Trīnīši jau nedzimst katru dienu.

Draugiem Facebook Twitter Google+