Sports
Citi sporta veidi

Valdība starptautisku sacensību organizēšanai un olimpiešu sociālajam fondam piešķir 0,6 miljonus eiro0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Otrdien valdība atbalstīja 622 716 eiro sadalīšanu vairāku sporta organizāciju pieprasījumiem starptautisku sporta sacensību organizēšanai Latvijā un Latvijas sportistu dalībai starptautiskās sporta sacensībās.

Šie papildus valsts budžeta līdzekļi tiks piešķirti Latvijas Olimpiešu sociālajam fondam, Latvijas Volejbola federācijai, Latvijas Handbola federācijai, Latvijas Riteņbraukšanas federācijai, Latvijas Slēpošanas federācijai un Latvijas Jātnieku federācijai, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar programmu īstenošanu, starptautisku sporta sacensību organizēšanu Latvijā, kā arī Latvijas sportistu dalību starptautiskās sporta sacensībās.

Latvijas Olimpiešu sociālajam fondam nolemts piešķirt 353 370 eiro, lai fonds segtu izdevumus, kas saistīti ar papildu finansējumu Latvijas Olimpiskās vienības sportistu un to treneru pabalstu izmaksām.

Volejbola federācijai tiks piešķirti 129 000 eiro, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar Pasaules kausa izcīņas posma pludmales volejbolā rīkošanu Jūrmalā. Savukārt Handbola federācijai piešķirti 39 025 eiro, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar Latvijas vīriešu handbola izlases dalību 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklā.

Saistītie raksti

Riteņbraukšanas federācijai piešķirti 15 540 eiro, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar Baltijas valstu daudzdienu velobrauciena “Baltic Chain Tour” Latvijas posma organizēšanu 2019.gada 25.augustā.

Slēpošanas federācijai piešķirti 37 281 eiro izdevumu segšanai, kas saistīti ar Pasaules čempionāta rollerslēpošanā organizēšanu Latvijā no 7. līdz 11.augustam, bet Jātnieku federācijai piešķirti 48 500 eiro, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar Pasaules kausa Centrāleiropas zonas posma sacensību šķēršļu pārvarēšanā sarīkošanu Kleistos jūlija beigās.

LA.lv
LE
LETA
Sports
Sevastova un Ostapenko Jūrmalā nevar satikties ātrāk par finālu
10 stundas
LA
LA.LV
Sports
TIEŠRAIDE: “RallyX Nordic” rallijkrosa čempionāta sacensības Biķernieku trasē
Tiešraide 11 stundas
LE
LETA
Sports
Škēpmetējs Suntažs ar personisko rekordu tiek pie Eiropas sudraba
11 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Dabā
Pirmdien daudzviet valstī spēcīgi līs un dārdēs pērkons
5 stundas
IL
Ilze Līvmane
Praktiski
Kāpēc, pirms laika pensionējoties, nedrīkst strādāt, bet īstajā vecumā strādā, cik tik gribi?
4 stundas
VK
Vita Krauja
Kultūra
Teātris ir gaistošs mirklis. Saruna ar aktrisi Elīnu Hanzenu
Intervija 9 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: Latviju pārstāvošajiem autosportistiem trīs goda pjedestāli “RallyX Nordic” debijas sacensībās Rīgā
5 stundas
AK
Aija Kaukule
Kultūra
Koncertzāle “Latvija”: jauna ērģeļmūzikas citadele vai Ventspils karaļvalsts greznumlieta?
5 stundas