Sports
Citi sporta veidi

Valdība starptautisku sacensību organizēšanai un olimpiešu sociālajam fondam piešķir 0,6 miljonus eiro0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Otrdien valdība atbalstīja 622 716 eiro sadalīšanu vairāku sporta organizāciju pieprasījumiem starptautisku sporta sacensību organizēšanai Latvijā un Latvijas sportistu dalībai starptautiskās sporta sacensībās.

Šie papildus valsts budžeta līdzekļi tiks piešķirti Latvijas Olimpiešu sociālajam fondam, Latvijas Volejbola federācijai, Latvijas Handbola federācijai, Latvijas Riteņbraukšanas federācijai, Latvijas Slēpošanas federācijai un Latvijas Jātnieku federācijai, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar programmu īstenošanu, starptautisku sporta sacensību organizēšanu Latvijā, kā arī Latvijas sportistu dalību starptautiskās sporta sacensībās.

Latvijas Olimpiešu sociālajam fondam nolemts piešķirt 353 370 eiro, lai fonds segtu izdevumus, kas saistīti ar papildu finansējumu Latvijas Olimpiskās vienības sportistu un to treneru pabalstu izmaksām.

Volejbola federācijai tiks piešķirti 129 000 eiro, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar Pasaules kausa izcīņas posma pludmales volejbolā rīkošanu Jūrmalā. Savukārt Handbola federācijai piešķirti 39 025 eiro, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar Latvijas vīriešu handbola izlases dalību 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklā.

Saistītie raksti

Riteņbraukšanas federācijai piešķirti 15 540 eiro, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar Baltijas valstu daudzdienu velobrauciena “Baltic Chain Tour” Latvijas posma organizēšanu 2019.gada 25.augustā.

Slēpošanas federācijai piešķirti 37 281 eiro izdevumu segšanai, kas saistīti ar Pasaules čempionāta rollerslēpošanā organizēšanu Latvijā no 7. līdz 11.augustam, bet Jātnieku federācijai piešķirti 48 500 eiro, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar Pasaules kausa Centrāleiropas zonas posma sacensību šķēršļu pārvarēšanā sarīkošanu Kleistos jūlija beigās.

LA.lv
LE
LETA/LA.LV
Sports
Latvijas tenisa dāmām Federāciju kausā zvaigžņotas pretinieces
11 stundas
LA
LA.LV
Sports
Mežs ir tavs stadions – aicina bez maksas iepazīt orientēšanās sportu
12 stundas
LA
LA.LV
Sports
Tēvs un dēls Batraki Biķerniekos parāda, ko spēj “Lamborghini”
12 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
Nākotnē maksājumi kļūs arvien ērtāki – pakustēsies, pamirkšķināsi acis… 3
7 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
“Dinamo” uzkaujas un izcīna otro uzvaru “Latvijas Dzelzceļa” kausā
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
KNAB atbrīvojis aizturēto Ogres novada mēru Helmani 1
7 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Dzeloņdrātis, kas ierobežo manu dzīvi.” Atmiņas par Baltijas ceļu un Atmodas laiku
7 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Kristiešu draudze izplata aicinājumu pērt bērnus
5 stundas