×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
23. maijs, 2014
Drukāt

Valdības namā būs skatāma karikatūru izstāde par ES projektu sasniegumiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ministru kabinetā trešdien, 28.maijā, atklās karikatūru izstādi “Eiropas Sociālais fonds – Tev!”, kas veltīta Valsts kancelejas un Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) administrēto Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu sasniegumiem, informē Valsts kancelejā.

Karikatūras zīmējis mākslinieks-karikatūrists Zemgus Zaharāns.

Izstādei izvēlētie projekti raksturo to dažādību: NVO padomes izveide Līvānos un ekspertu viedokļu paušana Eiropas Ekonomisko un sociālo lietu komitejā, ISO sertifikāta iegūšana Mērsraga ostā un vienas pieturas aģentūru izveide vairākās pašvaldībās, pašvaldību darbinieku apmācības un elektronisks buklets par ES finansēm, jaunie interneta rīki Kurzemes apceļošanai un pētījums par Rēzeknes novada industriālo teritoriju attīstību.

Izstādes atklāšanā piedalīsies projektu īstenotāju pārstāvji, sadarbības partneri, Valsts kancelejas un SIF pārstāvji. Pasākumā klātesošos uzrunās Valsts kancelejas Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta vadītājs Haralds Beitelis, SIF sekretariāta direktora vietniece Sandra Rieksta, Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis Andris Jaunsleinis, Latvijas Pilsoniskās alianses padomes locekle Selīna Vancāne, kā arī karikatūru autors.

Valsts kanceleja un SIF 2007. – 2013. gada ES struktūrfondu plānošanas periodā uzraudzīja 279 ESF finansētu projektu ieviešanu vairāk nekā 12 miljonu eiro apmērā. Īstenoto projektu lokā ir tādi, kas stiprina nevalstisko organizāciju spējas piedalīties valsts un pašvaldību lēmumu pieņemšanā, projekti, kuru laikā radīti jauni pakalpojumi iedzīvotājiem un citi.

Izstādes Ministru kabinetā ir bezmaksas. Interesenti aicināti pieteikties Valsts kancelejas  Komunikācijas departamentā, zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 80000120 vai 67082924, vai rakstot uz e-pastu “maija.lace@mk.gov.lv”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+