Latvijā
Politika

Valdības sēdes turpmāk notiks pēcpusdienās0


Ministru prezidents Māris Kučinskis valdības sēdē.
Ministru prezidents Māris Kučinskis valdības sēdē.
Foto – LETA/Edijs Pālens

Tā kā atsevišķi ministri savieno amatus ar darbu 13.Saeimā turpmāk valdības sēdes vairs nenotiks pusdienlaikā, bet pēcpusdienā.

Līdz jaunas valdības izveidošanai pienākumus turpina pildīt Māra Kučinska (ZZS) vadītais Ministru kabinets.

Līdz šim Ministru kabineta sēdes notika otrdienās plkst.12, tomēr tā kā līdzšinējās valdības ministri ieņems arī 13.Saeimas deputātu amatus un piedalīsies parlamenta darbā, Ministru kabineta sēdes turpmāk notiks nedaudz vēlāk.

Nākam otrdien, 13.novembrī, plkst.10 notiks Saeimas sēde, kurā piedalīsies arī atsevišķi parlamentā ievēlēti ministri, tāpēc valdības sēde notiks vēlāk nekā ierasts, proti, plkst.14.

No Kučinska vadītā Ministru kabineta 13.Saeimā tika ievēlēti ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V), aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS), ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V), finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS), kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK), labklājības ministrs Jānis Reirs (V), satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS), veselības ministre Anda Čakša (ZZS) un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS).

Savukārt 13.Saeimā nedarbosies līdzšinējais iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V), izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (V), tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (VL-TB/LNNK), kā arī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK).

LA.lv