×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
16. februāris, 2018
Drukāt

Māris Antonevičs: Valdību nositīs ar elektrību? (37)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Tas liekas mazliet neparasti – Māra Kučinska (ZZS) vadītā valdība strādā jau divus gadus, bet šajā laikā neviens nav apspriedis tās gaidāmo galu. Pat ne žurnālisti, kuriem šajā sakarā parasti ir kādi labi informēti avoti, un pat ne politologi, kuriem patīk izspēlēt dažādus politisko prognožu variantus. To nepavisam nevar salīdzināt ar posmu, kad Ministru prezidente bija Laimdota Straujuma (“Vienotība”), kad runas par gaidāmo valdības krišanu bija ierasta piedeva pie rīta kafijas.

Iespējams, šī gaisotne bija atraisījusi Kučinski, lai viņš preses konferencē norādītu, ka ne vien plāno piedalīties rudenī gaidāmajās Saeimas vēlēšanās ar pirmo numuru ZZS Vidzemes apgabala sarakstā un cer, ka arī pēc vēlēšanām paliks amatā, bet vēlas saglabāt Ministru kabinetu esošajā sastāvā ar visiem pašreizējiem ministriem.

Var just, ka premjeram ir tuva retorika par “komandu”, kas acīmredzot viņam palīdz uzlabot iekšējo klimatu valdībā, vienlaikus var atspēlēties, ja kādā ministrijā sākas nebūšanas. Nupat intervijā “Latvijas Avīzei” Kučinskis nebija gatavs veltīt pat mērenu kritiku kādam no savā pakļautībā strādājošajiem ministriem, arī tiem, kas sabiedriskās domas aptaujās ir pēdējās vietās vai kuri saņēmuši konkrētus pārmetumus, piemēram, no tiesībsarga vai Valsts kontroles. Tiesa, šie paziņojumi sabiedrībā plašu rezonansi iegūst reti un politiski valdībai nav bīstami. Cita lieta – strauji augoša tautas neapmierinātība, un, kā rādās, valdībai ar to tuvākajā laikā nāksies rēķināties.

Runa ir par janvāra elektrības rēķiniem, kas daudzus pārsteiguši nesagatavotus. Pareizāk sakot – vēstījums no atbildīgām amatpersonām pērn bija cits. Tika nomierinoši solīts dažiem cena par elektrību nedaudz pieaugšot, bet citiem pat būšot mazāka. Nu izrādās, ka tas bijis “bleķis”, par ko īpaši sašutuši lauksaimnieki. Tos pārstāvošās organizācijas pat sola protestus, ja netiks mainīta elektrības maksājumu kārtība. Pie vainas atkal OIK (obligātā iepirkuma komponente), kas Latvijā jau kļuvis par lamuvārdu.

Bet kā tas atsauksies politiski? Šobrīd ar OIK galvenokārt tiek “sists” ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, kurš vienlaikus ir arī “Vienotības” priekšsēdētājs, tātad “ķēdītē” triecienu sajūt arī partija. No sabiedrisko attiecību viedokļa pavisam nelāgi izskatās situācija, ka elektrības “nemieri” sākušies laikā, kad ministrs viesojas Dienvidkorejā (līdzjušana Latvijas sportistiem olimpiskajās spēlēs gan nav galvenais vizītes mērķis, bet vienalga var saukt – te Latvijā problēmu netrūkst, bet viņš pa ārzemēm). Tāpēc risinājumu sākšot meklēt, kad viņš atgriezīsies. Opozīcija rīkojas ātrāk un jau draud ar demisijas prasīšanu. No vienas puses, Zaļo un zemnieku savienībai pat būtu nedaudz izdevīgi, ka “Vienotības” priekšsēdētājam tagad jātaisnojas, no otras puses – kā tad ar Kučinska sludināto valdības “komandu”, kur visi viens par otru atbildīgi? Tas tā kā prasītos, lai premjers un ZZS ministri sēstos līdzās Ašeradenam un visi kopā mierinātu lauksaimniekus un citus neapmierinātos, apzinoties, ka daļa dusmu atlēks arī viņiem.

Valdību ar elektrību nenositīs. Šobrīd ne, taču pabojāt tai nākotnes izredzes var gan. Diezgan paredzami, ka vārdiņš “OIK” būs viens no centrālajiem Saeimas vēlēšanu kampaņā un visiem, kam ar to saistība, balsis ies mazumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (37)

 1. Ko jus gribiet ja Kucinskis viena no komentariem pateica ka vins nemaz nezina ka elektribai uzcela apmaksu. Tad rodas jautajums ko vins kontrole un ko vins dara iedzivotaju laba .

 2. Nekas nekas. Elektrība ir vien iesildīšanās. Tagad sākās otrā sērija – palaists BRĪVAIS GĀZES TIRGUS. Oi kā drīz cepsimies arī par to. He ar telekomunikācijām kaut kā nesanāca kā gribējās, bet arī tur ieviesa korekcijas – man tagad jāpiemaksā lai ierēdņi var sarunāties ar šefiem briselē pa vietējo tarifu. Nu gaidām Gāzes epopeju – gasn jau arī šeit kādu smirdēšanas komponenti izdomās.

 3. OIK ir ieviests uz visiem laikiem, ko tautas vidusslānis no ienākumiem maksā aptuveni 10 reizes vairāk nekā augsti atalgotie un sekmīgi tiek izputināts, un spiests pamet valsti! Ja jau obligāti- likumīgi tad jāmaksā vienādi visiem, un par netaisnīgu darījumu vainīgiem jādemisionē.

 4. Atlaist Saeimu!! Atlaist Saeimu!

 5. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 6. “Māri, valdību nositis netikai eleketrība problēmas, bet nākošais būs gāzes.’
  ———————————————
  Saņemtajā pārskatā par 2017.g. ir nepamatoti uzrēķini, kuru šogad kā pirmie jāapmaksā, tikai tad jāmaksā par katru mēnesi. No Latvijas gāzes vai Gaso nav nekādas informācijas par šīm darbībām, kas atgādina reketu 2018.g. Sliktākais ka viņi vispār negrib komunicēt ar patērētajiem.

 7. Tieši tas ,par ko rakstīju gan Latvenergo-Elektrum,gan Sadales tīkliem,gan Ekonomikas ministrijai,gan Tiesībsargam: KAS NOTIEK LATVIJĀ??? cik ilgi mūs – tautu “SLAUKS” ???,bet “tautas kalpi” – “ZELS UN PLAUKS ” ???!!!

 8. Mjā… cenzūra LA strādā perfekti.

 9. Dārga elektrība ir dārgas ražošanas pamats – un tāpēc tikai importēsim un aizņemsimies….

 10. Kur palika kopmentārs…..

 11. Varat te teikt ko gribat, bet esmu laimīga, ka neeju vēlēt. Tas ir sava veida protests pret notiekošo un nestāstiet te muļķības par manu pienākumu!

 12. OIK ir valdības nelikumīgi uzspiests maksājums nodrošinot tuvu valdībai stāvošu indivīdu ienākumus – te nu gan ir darbs Starptautiskai Cilvēktiesību Oraganizācijai jo it visa tauta ir pret OIK jo sanāk tā ka veikalā man ir jāsamaksā tikai par to ka es paskatos uz maizi – tāpat ir ar OIK jo nepatērējot elektrību nemaz man pienāk rēķins gan par vadiem gan par 3fāžu pieslēgumu bez kā mans īpašums vnk nodegtu un … OIK

 13. Es te mēģinu padomāt bez lamām… Ir minēts, ka, lai ietaupītu un nebūtu lieli rēķini, tad arī mājsaimniecībai jāatsakās no jaudas, ne tikai fermeriem un saimniekiem. T.I., ja mājai ir trīs fāzes, tad jābūt vien vienai fāzei. Bet, pat es sievišķis būdams, saprotu, ka ar vienu fāzi var tikai Iļjiča spuldzīti vien dedzināt. Nevienu remontu un papildus darbus, nepielietojot īstus darba elektroinstrumentus nevar izdarīt! Viena fāze ir priekš minkām, to kā sievišķis saku.

 14. Tieši tā, nevis nositīs bet sakripļos! Mūsu valdībai strādāt ir atlikušas dažas nedēļas, jo nāk pārmaiņas laiki un vini visi saņems savu pelnīto sodu,un ne tikai valdība, latvenergo un tt, mums ir atlicis pagaidīt iss brītiņš kad sāksies darboties attīrīšanas programma, to es jums visiem garantēju un ne tikai Latvijā bet visā pasaule saksies attīrīšana no visa ļauna, jo mēs ieesīm jaunajā ērā.

 15. MŪSU VALDĪBA IR GUDRA!

 16. Tieši tā, nevis nositīs bet sakripļos! Mūsu valdībai strādāt ir atlikušas dažas nedēļas, jo nāk pārmaiņas laiki un vini visi saņems savu pelnīto sodu,un ne tikai valdība, latvenergo un tt, mums ir atlicis pagaidīt iss brītiņš kad sāksies darboties attīrīšanas programma, to es jums visiem garantēju un ne tikai Latvijā bet visā pasaule saksies attīrīšana no visa ļauna, jo mēs ieesīm jaunajā ērā.

 17. Pirmkārt, ja neko nedarīsim (reālu) visi pabļaus, pamazām viss noklusīs un kā jau vienmēr -samierinâsimies pamazām un maksāsim. Vajag saorganizēties un kā 13.janvārī..tiesa gan bez policijas auto apskādēšanas, doties un izteikt savu neapmierinātību.

  • Tieši tā, nevis nositīs bet sakripļos! Mūsu valdībai strādāt ir atlikušas dažas nedēļas, jo nāk pārmaiņas laiki un vini visi saņems savu pelnīto sodu,un ne tikai valdība, latvenergo un tt, mums ir atlicis pagaidīt iss brītiņš kad sāksies darboties attīrīšanas programma, to es jums visiem garantēju un ne tikai Latvijā bet visā pasaule saksies attīrīšana no visa ļauna, jo mēs ieesīm jaunajā ērā.

  • Pilnīgi atbalstu! Ir jāiet un ne jau dažām tantiņām, bet visiem, ko esošā valdība vairs neuzskata par cilvēkiem!

  • Pilnīgi piekrītu, ka ir jāiet un jāpieprasa atbildība no šiem “nagu maucējiem” un ne jau tikai dažām tantiņām, bet visiem, ko pie siles esošie vairs pat par cilvēkiem neuzskata!

 18. Komentārus arī vairs šeit nepievieno:))

 19. latvijas valdība dara visu iespējamo lai tautu iedzītu vēl dziļākā nabadzībā..

 20. Jāvēl ir par Saskaņu, var jau būt, ka viņi ir tādi paši zagļi, bet tas vēl jāpierāda, bet tas ka tie, kas tagad ir pie varas ir zagļi, jau ir pierādīts fakts:))

 21. ne krievu trollis, bet latviešu zemnieks Atbildēt

  Kad to zagļu bandu vienreiz sauks pie atbildības, tas nu vienkārši ir kaut kas prātam netverams ar tiem elektrības rēķiniem. Kučinskis tēlo izbrīnu, tad jautājums, kas viņš par premjeru, ka nejēdz kas valstī notiek. Visiem ērts muļķis, tāpēc jau neviens netīko uz to vietu un valdība ir stabila:)):))Piemērs decembris: 728 kW- 136,41 EUR, janvāris 667 kW- 156,83 EUR.Lūdzu man ieskaidrojiet pretējo, ka pie varas nav zagļi:))

  • Bezcerība, ko darīt? Atbildēt

   Bet par šo vakar vakarā Latvenergo paziņojums Delfos, ka cenu izmaiņas neesot būtiskas. Viņi maļ vienu un to pašu, kaut pilni visi mediji ar konkrētiem piemēriem

 22. Vai tā nebija valdība, kas 04.10.2017. lēma par elektrību? Vakar TV24 M.Gailis kā spēkstacijas īpašnieks bija ļoti apmierināts. A.Ceriņš kā raidījuma vadītājs būtu vismaz palasījis kaut vai Delfu sadaļas Aculiecinieks iesūtītos iedzīvotāju rēķinus. Neviena normāla un konkrēta jautājuma. Vajagot taupīt, saka M.Gailis, bet, ja 3 fāzes atslēgtas jau pirms gada, ja 0 patēriņš, bet maksājumam jauna sastāvdaļa – fiksētais “oik” katru mēnesi!!! Ko tur var taupīt? Par ko tāda diskriminācija? Vai sezonālais patēriņš kāds noziegums par pašu naudu dārgi ievilkto elektrību, kur kabeļi zemē, nekādas vētras nekaitē. Sadales tīkls neko mums nav dāvājis par velti. Abonentmaksu jau pagājušajā gadā ieviesa, kas sezonālajam patēriņam izrādījās dramatisks sadārdzinājums.
  Un tad atnāk M.Gailis un pamāca, ka vajagot taupīt. Taču padomājiet, ko Jūs aicināt medijos un vismaz jēdzīgus jautājumus pajautājiet. Iepazīstieties ar problēmu!
  P.S. Atzinība LA par ļoti daudzu aktualitāšu atspoguļošanu. Arī kultūras jomā pēdējā laikā daudzi vērtīgi problēmraksti bijuši, kas rosinājuši diskusijas un domu apmaiņu. Paldies! Novēlu tā turpināt. Un cilvēku aktivitāte rāda, ka Jūsu darbs ir vajadzīgs. Lai Jums izturība un veselība!

 23. …eļļementāri – Latvenergo tika sadalīC – pelnošās hidroelektrostacijas tika nodalītas no zaudējumus nesošajām sadales līnijām… tagad legāli var kabatās sabāzt peļņu, bet tautai paskaidrot, ka pārvades līniju uzturēšana izmaksā dārgi, tāpēc par elektrību vairāk jāmaksā… manC nesapast – kāpēc to drāšu uzturēšanu nevar uzturēt no peļņas par saražoto elektrību?… ne jau pagājušogad tos hesus no jauna uzbūvēja… un arī Daugava tač it kā nav vēl prihvatizēta…. bet izskatās, ka valsts ir tāda firma, kurai par tautu ir galīgs pofigs… a kas tad ir valsts un priekš kā tā domāta???

 24. Tāpēc ka valdība nesaprot To ka sadaŕdzinot elektrību -sadārdzina saviem vēletajiem dzīvi ,fuj

  • Nevis nesaprot. Viņi katrs individuāli kādā sfērā pelna. Kamēr var, tikmēr grābj. Un ir pilnigs pofigs..tauta… netauta. Interesē TIKAI sava kabata pilnīgi apzināti un dzīvo tikai ar vienu domu -ko es varu vel nozagt.Un tad ieslēdz “muļķi”.Viss.

 25. Kucinskim vajadzetu iebazt atvere lodamaru un pieslegt pie elektribas ! Noladetie nagu mauceji .

 26. Valdības terorisms drīz beigsies . Iedzīvotāji nav stulbi lai otreiz tos mērgas , zagļus vēlētu

  • Oj! Un kā vēl vēlēs! Blāķiem balsos par ZZS un pieprasīs Lembergu par premjeru. Vēl lielāks blāķis balsos par Saskaņu, cerībā, ka Pūķina pātaga sitīs maigāk (tad gan. latvieši, katram gadījumam sāciet kaltēt sausiņus).
   Pārējie nav vērā ņemami – tāda NA, kas tikai par Latviju un latviešiem, Vienotība izlaidīs garu, RA – ne šis, ne tas, Sudrabotie jau izplēnējuši. JKP ir jaunie, un kaut arī visi vienā balsī brēc, ka mums vajadzīgi jaunie – par jaunajiem balsot nemaz tā nesteidzas. Latvietis ir konservatīvs pēc savas būtības un, ja Lembergs viņu apziņā ieprogrammēts kā vislabākais saimnieks, tad to ar uguni neizdedzināt.
   Te jums arī viss kandidātu spektrs. Domājiet!
   Un, ja pēc nākamajām vēlēšanām atkal ZZS taisīs valdību, tad es negribu vairs dzirdēt nevienu nievājošu komentāru valdības virzienā.
   Ikviens vēlētājs ir atbildīgs par to, par kuru atdod savu balsi.

 27. Un kas tas uzsāka to OIK blēdību? Pie apvāršņa projektos pēc kādas tur mistiskas vienošanās jau ZZS prezidenta Vējoņa OIK 2 …

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Pirms Jāņiem skaidri zinām, būs sukas tā kā tā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) kriminālprocesā par, iespējams, nelikumīgu partijas “KPV LV” finansēšanu aizturējis trīs personas un veicis kratīšanas. KNAB vakar Saeimā aizturēja arī šīs partijas pārstāvi deputātu, bijušo aktieri Artusu Kaimiņu. Saeima vakar deva piekrišanu Kaimiņa aizturēšanai un kratīšanai, nevis apcietināšanai. Deputāts pirms aizturēšanas vakarrīt žurnālistiem teica, ka viņam neesot skaidrības, par kādiem jautājumiem Ģenerālprokuratūra lūgusi parlamentam atļauju viņa aizturēšanai un kratīšanas veikšanai. Kaimiņš pauda uzskatu, ka viņa pārstāvētā partija ir “absolūti neizdevīga valdošajai varai” un pašlaik notiekošais ir domāts “priekš televīzijas kamerām”. Viņš gribot zināt, “kāpēc šī pompozitāte” ir dažus mēnešus pirms Saeimas vēlēšanām.

Vai jūs balsosiet par "Saskaņu" mācītāja Pētera Sproģa dēļ?
Draugiem Facebook Twitter Google+