×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
9. janvāris, 2017
Drukāt

Valdošā koalīcija apliecina: Rīgas domē ar “Saskaņu” nesadarbosies (15)

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Foto - LETA

Valdošās koalīcijas partijas vienojušās Rīgas domē nesadarboties ar šobrīd pie varas galvaspilsētā esošajām partijām – ”Saskaņa” un ”Gods kalpot Rīgai”.

Kā galvenais iemesls esot atšķirīgie viedokļi nacionālos jautājumos, kā arī Rīgā valdošā korupcija.

Kā zināms, pagājušonedēļ potenciālais ”Zaļo un zemnieku savienības” (ZZS) mēra amata kandidāts Viesturs Silenieks sadarbību ar Nilu Ušakovu pēc vēlēšanām neizslēdza, izsaucot lielas politiskās kaislības.

Parakstīt īpašu sadarbības memorandu ”Nacionālo apvienību” un ZZS mudināja partija “Vienotība”.
Memorandā akcentēts, ka trīs partiju mērķis ir novērst ”populistu uzvaru Rīgā, kas balstīta sabiedrības šķelšanā un pašreklāmā uz iedzīvotāju rēķina.” Tālāk atšifrēts, ka populisti ir partijas ”Saskaņa” un ”Gods kalpot Rīgai”, kas pilsēta saimnieko pēdējos astoņus gadus.

Nepieciešamība pēc parakstītas vienošanas radusies, jo potenciālais ZZS Rīgas mēra amata kandidāts Viesturs Silenieks pagājušonedēļ neizslēdza sadarbību ar Nilu Ušakovu, par ko izpelnījās apvienības biedru nosodījumu.

Ušakovs devies atvaļinājumā, tāpēc komentāru nevarēja sniegt. Savukārt apvienības otrais numurs –
Rīgas vicemērs Andris Ameriks – uzskata, ka notiekošais ir sabiedrisko attiecību kampaņa.

Memorands tikšot parakstīts, kad visas trīs partijas būs izvirzījušas savus mēra amata kandidātus.

Pagaidām to oficiāli izdarījusi tikai partija ”Vienotība”, kuras pirmais numurs ir Vilnis Ķirsis.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Nu tā vien šķiet, ka šiem “latviešiem” ir taisnība. Ja jau mēs to okupācijas palieku “piekto kolonnu” nelikvidējam, bet gan integrējam, tad jāļauj tai arī izpausties. Un tad jau arī Putins būs apmierināts.

  • Savaa lieliskajaa un draudziibu izvirstoshajaa komentaaraa grafists apstiprina, ka ir piektaa kolona patieshaam IR un ka grafists pie taas pats pieder!

 2. var ņemties AP un AR to idiotu??? KĀPĒC jūs vispār lasiet to kirilicu????????? Tas NEKAUŅA ir NEKAUNĪGI uzbāzies ar sevi mūsu lasītākajai avīzei, bet kurš krievs NEBĀŽAS VIRSŪ latviešiem ar sevi????????????? Visi lien un šis nav izņēmums!!!! Personīgi lasu tikai latviešu komentārus un ne reizes neesmu izlasījis viņa rakstīto, jo mani NEINTERESĒ SVEŠTAUTIEŠA DOMAS UN ATZIŅAS!!! It īpaši to svešinieku, kuri tendēti tikai vienā virzienā!

 3. Neesmu ne no saskaņas, ne gods kalpot Rīgai, bet gribu teikt, ka tikai pēdējos 8 gadus Rīga tiek posta un sakārtota! Esmu latviete, bet acīmredzot šoreiz balsošu par saskaņu, jo tās nesaskaņas latviešu partijās un viņu rijība ir jau apnikusi. Un neesmu nekāds trollis! Tā, ka lieki te nelamājaties!

  • Nu tā vien šķiet, ka šiem “latviešiem” ir taisnība. Ja jau mēs to okupācijas palieku “piekto kolonnu” nelikvidējam, bet gan integrējam, tad jāļauj tai arī izpausties. Un tad jau arī Putins būs apmierināts.

  • ''krievs'' no Rīgas Atbildēt

   Ar šiem lietotājvārdiem – latviete, latvietis, patriots, latviešu-latvietis, Jānis Bērziņš utt. ar šiem mākslīgi uzpūstajiem lietotājvārdiem parasti sevi piesedz tā saucamie Kremļa troļļi.
   Bet iedomāsimies, ka esi tiešām neitrālais latvietis – tad varu pateikt to, ka pirms Ušakova Rīgai bija 32 milj. uzkrājums pilsētas budžetā, bet tagad ir -120 milj deficīts jau – un Ušakovs var pirms vēlēšanām pušķot Rīgas centru cik grib – tāpat kā Lembergs Ventspili, bet tad kad pajautās kur pēdējos 5x gadus ir radīti jauni uzņēmumi tad vienīgā pašvaldība ir Mārupe un nevis Rīga – pat IKEA nevis izvēlējās Rīgu, bet gan pierīgu.
   Vēl varu atgādināt tādu jauku lietu ko Ušakovs ir paspējis savārīt – piešķirt Rīgas pensionāriem braukšanu par velti, bet izrādījās, ka prāts bija par īsu, lai saprastu, ka naudas šim populistiskajam gājienam īpaši ilgi nepietiks un tāpēc gribēja ieviest papildus maksu par braukšanu Rīgas sabiedriskajā transportā nerīdziniekiem (tikai tad Mārupes pašvaldība pateica, ka rīdzinieki uz lidostu ar 22.autobusu brauks par tādu cenu, ka vēl ilgi atcerēsies Ušakova stulbumu – jo lidosta Rīga atrodas Mārupes pašvaldībā un nevis Rīgas).
   Beigās, lai vecie penši turpinātu jestri braukāt par velti tad man kā Rīgas iedzīvotājam un tam, kas strādā Rīgā un pašvaldībai maksā IIN (iedzīvotāja ienākuma nodoklis) pacēla sabiedriskā transporta biļešu cenu no 0,60 euro uz 1,15 euro.
   Un tāpēc par Saskaņu es nekad nebalsošu un mana sieva arī, bet 100% iesim uz pašvaldību vēlēšanām!

 4. Vai tad tev Tvaika ielā režīms nav jāievēro, ej taču gulēt šmurli !

 5. Jādara viss iespējamais lai ta saucama tuvu netiktu klat Rīgai.Visa Latvija ir sačakareta, nu snaikstas uz Rīgu.

 6. Pēdējais laiks atbrīvot Rīgu no šīs Domes sastāva. Rīga izskatrās pēc krievu miesta- netīrītas ielas, noplukuši nami, dzirdama vienīgi krievu valoda. Brrr….

 7. Pūķina Piektdienis atkal izlīda no miskastes !

  • ka viņš dienu un nakti sēž pie datora un burtiski dežurē,gaidot,kad varēs kaut ko izspļaut saskanīgo afēristu aizstāvībai kā tāds advokāts un Lielkrievijas fans.

 8. Esiet panākuši AR PROKREMLISKĀS SAEIMAS palīdzību to,
  ka SASKAŅA nesadarbosies ar jums, nevis, kā te muldiet,
  jūs ar SASKAŅU !!!

 9. Vai tas nopietni ZZS skatījumā, ja pats mēra ZZS kandidāts paziņo par sadarbību?

Draugiem Facebook Twitter Google+